Kinnisvaralaenud

Kalkulaatori poolt antud vastus on informatiivne ning ei ole aluseks lepingu sõlmimisel. Kinnisvaralaene kasutatakse ka vanade laenude koondamiseks ehk refinantseerimiseks. Laenu vormistamine toimub notariaalselt, mille käigus tagatiseks olevale kinnisvarale seatakse esimese järgu hüpoteek laenuandja kasuks. Laenu taotlema Ava kalkulaator Tutvu laenutingimustega! Laenu summa Laenu periood Igakuine makse € Laenu taotlema Ülaltoodud laenutingimused on kuvatud tüüpnäitena, mis võivad erineda Sulle pakutavatest laenutingimustest. Eristatakse lühiajalisi ja pikaajalisi kinnisvaralaene. Enne kinnisvaralaenu võtmist mõtle hoolikalt järgi, kas tasub raha nimel oma vara pantida.

Ilmselt parimad laenutingimused Pankade järel pakub Hüpoteeklaen turuliidrina parimaid tingimusi. Tähelepanu, tegemist on finantsteenusega.. Kiirlaenud ja väikelaenud. Palgatöö ei tagagi kindla sissetuleku?. Kinnisvaralaenud. Samas sobib tagatiseks ka teistes Eesti suuremates linnades asuv kinnisvara. Kinnisvaralaenud Hüpoteeklaen ehk kinnisvaralaen on mõeldud uue eluaseme soetamiseks või laenamiseks kinnisvara tagatisel. Vajadus kinnisvaralaenu järele tekib tihti uue eluaseme ostmisel või vana renoveerimisel.

Investeerimine kinnisvarasse - erinevad kinnisvaralaenud.

.

AiresLaenud - Kinnisvaralaen kuni 100 000 EUR

. Tagatiseks sobivad laenutüübile omaselt korterid, majad ja maatükid. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga elamukinnisvarale ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping.

Laenukeskus: autolaen, kinnisvaralaen, palgalaen, SMS-laen

. Teenust pakub osaühing Kinnistulaen. Laenu taotlemisel kasuta laenukalkulaatorit ja esita taotlus internetis. Hüpoteeklaenult saadud laenu võib kasutada vastavalt oma vajadusele. Kinnisvaralaenud on mõeldud taotlemiseks nii erakliendile kui ka ettevõtetele. Laene väljastatakse ilma hindamisaktita. Tagatise soovitav asukoht on Tallinn või selle lähiümbrus. Enne teenuse kasutamist tutvu tingimustega ja konsulteeri asjatundjaga. Kuna finantsostustega kaasnevad kohustused ja riskid, palub ettevõtte laenutoote tarbimise holikalt läbi mõelda.

Varalaen - Paindlik ja usaldusväärne partner.

. Hüpoteeklaen on mõeldud uue eluaseme soetamiseks või laenamiseks kinnisvara tagatisel. Kinnisvaralaenu taotlemisel hindab laenupakkuja tagatiseks pakutava kinnisvara väärtust, asukohta ja seisukorda.

Märkused