Krediitiinfo autopant viljandi

Peale viimase liisingu osamakse tasumist saate auto endale. Lisaks kohustuslikule liikluskindlustusele peab sõidukile olema vormistatud ka kaskokindlustus. Sobib hästi, kui soovite autot kasutada ka peale liisingut. Autoliising on lihtne võimalus omale osta uus või kasutatud auto.

Ühisrahastus – kasulik nii investeerijale kui ka laenajale.

. Laenu puhul aga saab südamerahu, kuna iga makse läheb enda vara finantseerimisse: iga makse tähendab, et ollakse sammuke lähemal korteri täielikule omandamisele. Võib olla fikseeritud või kokkulepitud summa. * – kirjalikus vormis antud volitus. Laen kinnisvara tagatisel – auto ostmine kinnisvara tagatisel. Soodsaim autoliising Enne autoliisingu lepingu sõlmimist mõelge läbi: hinnake oma laenuvõimet – arvutage oma igakuised sissetulekud – töötasu, pension jm. Suurema sissemakse puhul võib liisingu intress ka soodsam olla. Volikirjaga annab isik ehk volitaja oma nõusoleku mingiks tegevuseks selleks määratud isikule ehk volitatule. Autoliisingu tagatiseks on liisitud auto. – kui plaanite ostate auto eraisikult, kes ei ole käibemaksukohuslane, siis on võimalik auto ostmiseks kasutada ka auto väikelaenu. Võttes autoliisingu pikaks ajaks ja ilma sissemakseta saate küll pisemad kuumaksed aga kõrgemad intressikulud ja riski, et auto turuväärtus langeb kiirelt.

Kasutage laenukalkulaatorit. * Krediidi kulukuse määr – laenu kogukulu aastas. Kapitalirent – on autoliisingu liik, kus liisinguperioodi lõppedes saate teie auto omanikuks. Autoliising ilma pangata ostmiseks on mitu võimalust: Kasutusrent – on autoliisingu liik, mis annab võimaluse kasutada autot mingil kindlal perioodil. * Lepingutingimuste muutuse tasu – trahv lepingu muutmise eest, et teile soodsamad laenutingimused saada. Võrrelde erinevaid autoliisingu firmasid.

Autopant OÜ -

. Peale liisinguperioodi on võimalik auto tagastada liisingfirmale, vahetada uue vastu või osta see jääkväärtusega välja. Mida väiksem protsent, seda odavam on laen sinule.

AUTOLIISING - kapitalirent ja kasutusrent

.

.. Kui teil tekib soov leping lõpetada või soovite auto maha müüa, siis müügihind võib olla väga madal. * – viivitusintress, mida maksate kohustuste täitmisega viivitamise korral. * Lepingutasu – tasut lepingu sõlmimise eest. Riskipreemia suurust mõjutab ka tagatis. * Maksegraafik – laenuandja poolt koostatud graafik, mille alusel hakkate tagasimakseid tegema. Krediitiinfo autopant viljandi. Vaadake üle oma igakuised kohustused – laenud, järelmaksud, krediitkaardid jm. Kasutusrendi puhul võib liisingulepingus olla fikseeritud maksimaalne läbisõit. Sel juhul tuleb teil liisingfirmale maksta müügihinna ja lepingu hinnavahe. * – laenusumma, mille laenab laenuandja vastavalt lepingule. Mõisted: * Riskipreemia – mida suurem on risk laenatud raha tagasi saada, seda suurem on laenuandja tasu. * – tasumisele kuuluv laenu, intressi ja muude kulutuste tasumiseks kuuluvad maksed

Märkused