Autoliisingu intressid ABC laenud as vaike laen

- Foorum » Sõiduki ostu finantseerimine.

. "Sarnaselt pangandusega on ka liisinguturul väga tihe konkurents ning sarnaselt eluasemelaenudega on ka liisinguintressid aegade madalaimad, olles juba teiste põhjamaadega samal tasemel," ütles Hansa Liisingu autoliisingu osakonna juhataja Ain Mihkelson.

Liising · LHV

.. Teiste pankade puhul on isegi suurem vahe laenutaotlemisel internetist vs kontorisse minnes. Kui küsimuseks uue või kasutatud auto soetamine, siis on tihti kaalutlusel kas laen või liising ning selle erinevad variandid. Käesolevas postituses käime läbi auto liisimise, järelmaksu ja laenu võimalused ning räägime nende põhilistest erinevustest. Kodulaenu intresse tagasi arilaen. Nimelt, liisingu korral ei ole sa auto omanik, hoolimata sellest, et tasud liisingumakseid. Vali parim 5000 euro väärtuses kiirlaen 3 kuuks. Autoliisingu intressid ABC laenud as vaike laen.

Oled finantsteenuseid pakkuvate ettevõtete Coop Pank AS, Coop Finants AS ja Coop Liising AS veebilehel. Enne mis tahes lepingu sõlmimist tutvu vastava teenuse tingimustega ja vajadusel konsulteeri asjatundjaga. Autoliising uutele ja kasutatud sõidukitele. Auto liisimiseks valige esmalt soovitud sõiduk ning seejärel esitage meile autoliisingu taotlus. Ligikaudse liisingumakse arvutamiseks kasutage liisingukalkulaatorit. Krediidit ilma makseta

Märkused