Bondora lahtiolekuajad

Õitsvaid toataimi kahjuks ei saa rentida, küll aga leiab väga kauneid isendeid ka roheliste toataimede seast. Enne mis tahes lepingu sõlmimist tutvuge vastava teenuse tingimustega ning vajaduse korral konsulteerige asjatundjaga. Kõiki teenuseid pakume nii Tartus kui Tallinnas ning kokkuleppel ka teistes linnades.  Roheline töökeskkond alandab stressi, tõstab töötajate produktiivsust ning kosutab hinge.

SEB

. Pakume professionaalset sisehaljastus- ning taimede hooldusteenust kontorisse ning aitame luua töötajatele ja klientidele meeldiva keskkonna. Sisehaljastusteenus sobib Sinu ettevõttele, kui hoolid oma töötajatest, soovid kaunistada oma tööruume ning säilitada sealjuures ka stiilne interjöör. Lisaks parandavad rohelised toataimed ka kontori õhukvaliteeti. Vaatavad üle Sinu kontoriruumid; Võtavad arvesse Sinu nägemuse ja erisoovid; Soovitavad taimi, mis nendesse tingimustesse sobivad; Valivad koos Sinuga välja sobivad ümbrispotid; Teevad vajalikud istutustööd; Toovad taimed kohale ja sätivad paika. Käenduseta laenud väikseima laen. Bondora lahtiolekuajad.

Bondora lahtiolekuajad. Lisanduvad taimede ning ümbrispottide hinnad. Võta meiega ühendust ning leiame Sulle parima lahenduse!. Vajadusel saadame spetsialisti ka tasu eest Sulle koju või kontorisse. Swedbank AS ei osuta krediidinõustamisteenust krediidiandjate- ja vahendajate seaduse mõistes. Kõige selle juures ei pea Sina ega Sinu töötajad millegi pärast muretsema või aega raiskama..

Kust saab laenu kui on maksehäired - Sinu valik

. Taimi saad rentida siis, jätad regulaarse meie taimetarkadele. Lisaks taimede laiale valikule , saame Sulle ka tellida kõik soovitud taimed ja interjööri sobivad ümbrispotid

Märkused