Bondora

Kohaldatavad reeglid ja nõuded on kirjas. aastal valiti ettevõtte tegevjuht Pärtel Tomberg Eesti parimaks nooreks juhiks. Bondora. aastal pakkuma täisteenust Soome ja Hispaania turgudel. Laenusoovijatel on võimalik laenata teistel kasutajatelt ehk investoritelt raha, kes saavad laenatud summalt intressitulu. Lisaks kasutatakse Bondorast laenatud raha remondiks, liiklusvahendi soetamiseks ja muuks tarbimiseks. Vali parim 6000 euro väärtuses kiirlaen 3 kuuks. Põllumajandus laenud.

Mit 4 Schritten ERFOLGREICH in P2P Kredite INVESTIEREN [passives Einkommen]

.

aasta märtsikuus avati täisteenus Slovakkia turul. Investorid teenivad laenatud rahalt intressitulu.

Family Apartment Lecco Lombardia (travel)

.

Mit Dividenden in Frührente gehen? 👴🏻💸 | Sparkojote #DividendenDienstag

. Bondora ise laene ei väljasta, vaid pakub administreerimisteenust, kontrollib laenusoovijate tausta ja hoolitseb kasutajatevaheliste maksete liikumise eest. Väljastatud tegevusluba, mille eesmärk on kaitsta teenuse kasutajaid, tagab, et ettevõte tegutseb kindlate reeglite ja nõuete kohaselt..

Outsourcing (4/4) Die Plattformen Upwork und Fiverr Virtuelle Assistenten und Freelancer

. Euroopa Liidu riikide ja Šveitsi residendid saavad Bondora keskkonnas investeerida raha otse Eestis, Soomes, Hispaanias ja Slovakkias väljastatud tarbimislaenudesse. Kuus nädalat pärast ettevõtte loomist otsustas juhtkond uueks kaubamärgiks valida isePankur

Märkused