KAARDIMAKSETERMINAL

Omaniku laen osaühingule ohutu laenu võtmine. Kasutuses kassa-arvutites, kus on vaja kasutada Chrome lehitsejat. Tehke topelt klikk directo-kaardimakse.exe peal.

Kaardimakseterminal Ilusalongi - Taskukohane Lahendus | SumUp

. Kindlasti tuleks lasta halduril uuendada ka Directo kassa-arve ja kaardimakse moodul uusima versiooni peale. Kasutades Internet Explorerit kasutatakse terminal poole pöördumiseks activeX komponenti. Liideses endas midagi tegema ei pea, kõik nähtaval olev on puhtalt informatiivne.

allkirjastatud leping ja täidetud Exceli tabel tuleb tagasi saata. KAARDIMAKSETERMINAL. Laenupakkujad – ParimIntress.ee. Tabeli täitmisel nõustab vajadusel Telia. Agent on mõeldud toimimiseks Chromega. Kontrollida eelpool toodud punkti järgi üle terminali IP aadress ning järgida, et korrektne IP aadress oleks hosts faili lisatud. Chromes tuleb lubada hüpikaknaid. Parim kiirlaenu pakkujad.

et:postcp_terminal [Directo Help]

. KAARDIMAKSETERMINAL. Klikkides selle peale tuleb nähtavale kasutajaliides. Kas ma võiksin teha odavama ostu?. Muutujate nimed on vastavalt kaarditerminaliIP ja kaarditerminaliport. Rakendus paigaldatakse arvutisse ja käivitatakse automaatselt. Taaskäivitage brauser, mida kaardimakse jaoks kasutada soovite. Hetkel ei tööta selle lahendusega COM porti ühendatav kliendiekraan Directo Agent rakenduse paigaldamine Laadige rakendus alla siit. mTasku jaoks tuleb luua uus Tasumistingimus, mille tüübiks peab olema mTasku Kui tasumistingimus on loodud, ilmub mTasku nupp kassa-arvele teiste tasumisviiside juurde. Paigalduse käigus küsib Windows-i tulemüür kinnitust, millele tuleb vastata lubavalt. Juhul, kui kõik on seadistatud, kuid kaardimakse algatamisel ei juhtu mitte midagi, siis on probleem tõenäoliselt selles, et viga küll tekib, kuid veateadet ei kuvata

Märkused