Kas ma suudan laenu tagasi maksta?

"Failed" staatusega tehingud turul mitteõnnestunud müügitehingud. Mitteõnnestunud laenude müügid võivad anda rohkem vihjeid selle kohta, miks nende müük ei õnnestunud. Bondora ei saa anda investeerimisnõu, kuid ajaloolise statistika on näidanud, et allahindluse kasutamine aitab suurema tõenäosusega müüa portfelli mittetootlikke laene. Üldiselt on õigeaegselt tasutud graafikumaksetega laenud likviidsemad ning need saavad müüdud ühe päeva jooksul juhul, kui laenule pole lisatud juurdehindlust või see juurdehindlus on väga väike. See funktsionaalsus on lihtsasti kasutatav kohe sinu Juhtpaneelil. Järelturule pannakse müüki kõigepealt aktiivsed laenud, seejärel võlgnevuses laenud, kus omakorda on müügis eespoole uuemad laenud ning seejärel makseajalooga laenud. Laenu isiku tuvastamine ID kaardiga.

Susan Hacbarth - Phone, Address, Background info | Whitepages

. Peale seda on laenud järelturule müüki pandud. Seega tuleks laenude müümist teostada ettevaatlikult.

Kiirlaenud | Uus kiirlaen 15 minutiga | Xlaen - soodsaimad.

. Laenude müümine võib seega viia esialgse põhiosa vähenemiseni, sest järelturg üldiselt ei paku piisavalt kõrget juurdehindlust, et kompenseerida portfelli mittetootlikku osa. Näiteks võis laenul olla liiga kõrge juurdehindlus ning seega investoritele mitteatraktiivne investeering. Müügihind arvutatakse, lahutades põhiosajäägist võlgnevuses graafikujärgsed põhiosamaksed. Müügist tekkinud raha Sinu Bondora kontole kohe, kui teised investorid on sinu investeeringud üles ostnud. Investeeringute uurimine ja valimine müümise jaoks Meie avalike raportite lehel, järelturu tehingute ajaloo “Secondary Market Transactions History” andmestikus on sul võimalik näha kõiki andmepunkte, mida me järelturu tehingute puhul jälgime. Kui müümiseks sobivad laenud on valitud, kinnita laenude müük, vajutades "Müü laenud" nupule. Sul on võimalik määrata soovitav vaba raha summa ning meie süsteem teeb sinu eest kõik vajalikud toimingud. "Successful" tähendab, et laen on edukalt turul maha müüdud. Võlas olevate laenude müümine võib võtta rohkem aega või nende müük võib mitte õnnestuda.

Müümisprotsessi kiirus sõltub turunõudlusest. Teisisõnu, kui sa paned kogu oma portfelli müüki, arvutatakse selle hind samamoodi nagu arvutatakse konto väärtus. Kiirlaen 50 €, SMS laenud ilma tuvastamada. Andmestikus olev andmepunkt "Result" võimaldab sul vaadelda kõiki tehinguid nende staatuse järgi. Seejärel vali laenud, mida soovid müüa ning vajuta laenude juures oleva ostukorvi ikooni peale. Kas ma suudan laenu tagasi maksta. Kiirem likviidsus ühe nupu vajutusega Selle sättega oleme investeeringute müümise muutnud võimalikult lihtsaks. Tavaliselt nõuab see investorilt aktiivsemat lähenemist ja erinevate juurde -ja allahindlustega eksperimenteerimist, et aru saada, mis paremini töötab. Kui soovid selle kohta rohkem teada, siis loe selleteemalist postitust meie blogis. Hetkel on ainus kindel viis oma tootluste mitte kahjustamiseks Bondora platvormilt väljumisel peatada reinvesteerimised ning lasta oma portfellil lõpuni joosta, võttes raha välja, mis tekib igakuistest laenu tagasimaksetest. Antud andmestik annab sulle kasulikku informatsiooni, et saaksid ise analüüsida ja mõista mustreid ja trende, mis järelturu tehingutega esinevad. Järelturul investeeringute müümiseks logi sisse Bondorasse ning liigu "Investeeringud" lehele

Märkused