Kiirelt rikkaks ehk kuidas tunda ära petuskeeme

Ma ei tea, kuidas on teiste agentuuridega, aga küllap samamoodi. Meie jälle võiksime oma Eestimaa ära müüa. Meil ei ole küüned küllalt enda poole. Kui suur osa meie muulastest on endale keeletunnistuse ostnud, siis on ju keeleoskuse müümine veel parem äri. Müügiesindajaks kõlbab igaüks! Peale vanade sokkide võiks müüa ka näiteks keeleoskust. Jaapani vanasõna ütleb, et sõrm näitab kuud, aga loll vahib sõrme. Meile sobiks: ainult loll ei näe küünt kuud näitaval sõrmel, vaid vahib kuud. Meil on missid ja jupid ja ambaalid, Dekoltsid ja Gollivuudid, bensiinid, E-lapsed ja dirkonaalerid. Tuleb oma vanad sokid müüki panna. Hiilgav igale Mudila kuulsusele. Miks peaksime mõtlema nagu jaapanlased, kellele uus idee ei loe suuremat midagi, kui selle taga pole usaldatavat inimest. Mõelge, kui hästi ravib niisugune – positiivne! – mõtlemine meie provintslikkust! Kui palju häid ideid kogu maailmast rikastab meie kõigele avatud kultuuri juba praegu! Meil on viiuldaja à la Vanessa Mae.

Kuidas saada kiirelt rikkaks ja kuulsaks? -

. Võtame parem omaks ameerikaliku mõtteviisi. Võib ju terve võrkturustussüsteemi luua! Vaat nii tuleb mõelda – tänapäevaselt! Tuleb internetis luua sokilehekülg ja siis rõivastusesemete nimistu. Seni ainult pornoajakirjade kaudu müüdavad eesti kantud püksikukesed võiksid vallutada kogu internatsionaalse kogukonna! Müüa võib kõike: sokke ja lõhnu, shokke ja iseennast. Inimene tänavalt tuleb sisse, tal on hea idee, ja see läheb ka käiku. Meil Kilplas on noortelgi oma arusaam vanasõnade rahvatarkusest. Laenud eraisikutele suurfirmadelt krediidipanga laen.

5 levinud "kiirelt rikkaks" petuskeemi [ÄRATUNDMISÕPETUS]

. Õige eesti mees viibutab kuu poole rusikat ja vahib seda! Iseenese tarkusest. Meil on friigid ja bitshid, bisnis ja fiiling, ja raha – bukazoidi, käshshi või lihtsalt mani – jalaga segada.

Metsaga kiirelt rikkaks ei saa - Metsa ABC - Maa Elu

. Mobo laen bigbank tallinn. See on väärt teenistus pensionäridele, invaliididele, kohanematutele ja prügikastiinimestele. Võrratu näiteks härra presidendile, peaministrile ja tollele nupumehele, kes tahab saada Eesti kuningaks. Kiirelt rikkaks ehk kuidas tunda ära petuskeeme. Kiirelt rikkaks ehk kuidas tunda ära petuskeeme. Kapo ei jõua nii palju agente värvata, kui ukse taga järjekorras on. Vot tak! Check it out, man!.. Ole ainult mees ja tee seda. Kujutage ette, mida võib sisse tuua, kui iga põliseestlane, kes veel ei ole angliseerunud või amerikaniseerinud, äriks oma keeleoskuse hädalisele! Korraga saaks terve eesti rahvas rikkaks ja eesti keelt mitte oskavad eestimaalased ei jääks vaesemaks. Kuidas nemad kõik küll teenida võiksid, ilma õieti midagi tegemata! Nende kõigi tegevusest on omakorda kasu teistel, kes nende tegevust vahendavad ja nii edasi. Pole vaja mingeid tõlkeraamatuid sellest, kuidas midagi teha. Mida ja kuidas teha, teab igaüks

Märkused