Kiirlaenude refinantseerimine Tuleb ette olukordi, kus ühel või teisel põhjusel võetud kiirlaenu ei ole kasutatud otstarbekalt ning on näha, et laenuga kaasnevad kulutused pole enam taskukohased

Raha laekub sinu pangakontole mõne minuti jooksul. Küsitakse luba kasutada teise inimese pangakontot ülekande jaoks, kuid tegelikult võetakse selle abil välja kiirlaen.

Korduv kiirlaenude võtmine võib eluasemelaenu otsusele.

. Intressi arvestatakse ainult kasutatud summalt.

Kiirlaenude pakkumised - Tagatiseta kiirlaen 2019

.

SMSraha - kiirlaenude turuliider 2018 -

. Küsitakse abi, kuna väidetavalt olevat kaotatud dokumendid ja rahakott ja sõber saaks kanda raha aitaja arvele, kui ta selle pangaautomaadist välja võtab ja ise kätte annab. Seejärel helistatakse müüjale tagasi ja öeldakse, et kogemata kanti üle rohkem ning palutakse ülejäänud tagasi maksta.

Pettur saab suurema osa rahast kätte, tagasi maksmise nõue jääb ohvrile. Kiirlaenude refinantseerimine Tuleb ette olukordi, kus ühel või teisel põhjusel võetud kiirlaenu ei ole kasutatud otstarbekalt ning on näha, et laenuga kaasnevad kulutused pole enam taskukohased. Saadud isikuandmete abil võetakse kiirlaenu. Arve tegelik omanik ei oska kahtlustada midagi, kuna kontol pole raha, pettur aga võtab selle abil välja kiirlaenu. aasta jaanuaris sai meedia tähelepanu Swedbanki avalikustatud ja võlanõustajate väitel üsna levinud tava taodleda kiirlaene laste pangakontodele, kui vanema enda pangakontod on võlgnevuste tõttu blokeerinud. Nimelt ei saanud pidada Swedbank võimalikuks klientide andmeid avalikustada, Eestis puudus aga järelevalve organ, kellel oleks olnud õigus selliseid andmeid pankadelt välja nõuda. Kiirlaenude refinantseerimine Tuleb ette olukordi, kus ühel või teisel põhjusel võetud kiirlaenu ei ole kasutatud otstarbekalt ning on näha, et laenuga kaasnevad kulutused pole enam taskukohased. Taotlus konto avamiseks esitatakse ainult üks kord.

Krediidikonto - virtuaalne krediitkaart |

. Helistatakse kuulutuste saidil ilmuva müügikuulutusele ja küsitakse isiku andmeid maksmiseks. Kuigi mitme kiirlaenuandja firma esindajad kinnitasid, et sellist laenamist ei lubata, ei olnud laiemal avalikkusel võimalik teada saada, mis firmad sellistel tingimustel laene annavad. Lubatakse aidata isikut, kes e-maailmas hästi ei orienteeru. Selles lõikes sätestatut kohaldatakse ka VÕS  nimetatud tarbijakrediidi lepingute reklaamile. Mõnel ettekäändel minnakse koos panka ja tehakse tühi arvelduskonto, mille internetipanga koodid jäävad petturi kätte. Lõppsaldos kajastatakse bilansis kohustusena laen kiir laenud 900. See reklaam ei tohiks jätta muljet, et laenu võtmine on riskiteta ja väga lihtne variant finantsmurede lahendamiseks, ega kallutada inimesi läbimõtlematutele laenuvõtmisele. Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Isikukoodi, pangakontonumbri jms abil võetakse tegelikult hoopis kiirlaen, mis öeldakse olevat sõbralt või tuttavalt.

Märkused