Kinnisvaralaenu refinantseerimine

Kinnisvaralaenu refinantseerimine. Juhul, kui laenu taotlejale Ehital Krediit OÜ poolt saadetud isikustatud laenu pakkumine sobib, lepivad laenu taotleja ja Ehital Krediit OÜ kokku mõlemale poolele sobiva aja, lihtkirjaliku laenulepingu vormistamiseks. Kinnisvaralaenu anname kinnisvara tagatisel ning laenuraha kasutamiseks mingeid piiranguid ei seata. Juhul, kui olete veendunud oma finantsvõimekuses tuleb Teil lõpliku laenutaotluse esitamiseks tulla Ehital Krediit OÜ kontorisse ja täita paberkandjal kinnisvaralaenu taotlemise ankeet. Laenutaotlust on võimalik täita ka läbi laenukalkulaatori. Maksimumsumma laenukalkulaator. Lisaks Euroopa tarbijakrediidi standardinfolehele on Ehital Krediit OÜ kasutusele võtnud täiendavad selgitused ja hoiatused tarbijatega sõlmivatele tarbijakrediidi lepingutele. Krediidi kulukuse aastamäära arvutamisel eeldatakse, et BestCredit OÜ ja klient täidavad oma kohustusi laenulepingus kokku lepitud tingimustel ja tähtaegadel. Lisaks eluasemega seotud ostudele ja kulutustele saab kinnisvaralaenuga rahastada ka oma äri alustamist ja teisi olulisi ettevõtmisi. Meie kliendihaldur võtab Sinuga ühendust ning vajadusel küsib lisainfot. Esialgse info põhjal edastame Teile indikatiivse pakkumise. Laenulepingu sõlmimisega kaasnevad kulud: Lepingutasu suurus - kokkuleppel; Hüpoteegi seadmisega seotud notaritasu ja riigilõiv; Tagatise kindlustuse tasu. Indikatiivne pakkumine on informatiivse iseloomuga ja võimaldab kliendil iseseisvalt hinnata oma võimed laenu tagasi maksta. Laenuhaldur teostab laenutaotluse esitanu isikusamasuse tuvastamise laenutaotluse esitaja isikut tõendava dokumendi alusel.

. Kinnisvaralaenu refinantseerimine. Laenu otsusest anname Sulle teada paari tööpäeva jooksul. Nimetatud kulule võib lisanduda tagatise kindlustamise tasu. Kinnisvaralaenu puhul hindame eelkõige kinnisvaratagatise väärtust ja seisukorda. Positiivse otsuse korral sõlmime Sinuga laenulepingu.

Kinnisvaralaen

. Soovitud laenusumma kanname Sinu arveldusarvele üle peale laenu- ja tagatislepingu sõlmimist. Lisaks laenulepingule allkirjastatakse ka maksegraafik. Raha laekub Teie pangakontole kohe pärast notariaalse hüpoteegi seadmise lepingu allkirjastamist. Tähelepanu, tegemist on finantsteenusegaEnne laenu taotlemist tutvu lepingutingimustega ja konsulteeri Omalaenu asjatundjaga. Pärast laenulepingu, maksegraafiku ja teabelehe allkirjastamist lepivad kinnisvaralaenu taotleja ja Ehital Krediit OÜ kokku sobiva aja notariaalse hüpoteegi seadmise lepingu vormistamiseks.

AA Kinnisvara

. Pärast Ehital Krediit OÜ juhataja poolset laenuotsuse tegemist ja laenutingimuste määratlemist saadab Ehital Krediit OÜ laenu taotlejale välja isikustatud laenupakkumise. Laenu taotlemise protsess: Järgi juhiseid meie kodulehel ning esita laenutaotlus, täites kõik kohustuslikud väljad. SMS laen ID kaardiga tuvastamine СМС кредит в Эстонии без справки о доходах. sobib laenusoovijatele, kes omavad laenu teenindamiseks piisavalt regulaarseid ja tõendatavaid tulusid. Määras ei ole arvestatud tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid.

Märkused