Klienditeeninduse lahtiolekuaeg 1. mail

Nad olid siis ja on ka täna professionaal omal alal. Kuidas tulla toime ootamatute kulutustega?. Samuti oli see mõnel juhul ajamahukas ka juhtide jaoks, kes vastavat arvet kinnitama pidid. Klienditeeninduse lahtiolekuaeg 1. mail.

Esileht – TVPlay Home

.

Positiivne tulemus on raamatupidamise rutiinide lihtsustumine, arvete käitlemise protsessi mugavus. Arved suunatakse arvehaldussüsteemi, kus toimub arvete majasisene menetlemine ning arvel kajastuva info saatmine TTÜ finantsinfosüsteemi MS Dynamics NAV. Ostuarved võtab vastu ja digiteerib Fitek. Arved arhiveeritakse e-arhiivis.

Microsoft Dynamics 365 esmaesitlus Eestis

. Seda põhjustas kooskõlastajate lai ring ja nende sage välismaal viibimine.

Fitek – Financial automation processes

. Kui soovid meie klienditeenindajatega silmast-silma suhelda, siis kutsume Sind oma esindustesse, mis asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus. Põhjused e-arvete süsteemi kasutusele võtmiseks olid arvete ringlusprotsessi kiirendamine, dokumentide menetlemise võimalus sõltumata ajast ja kohast, tehnilise töö vähendamine, andmete kvaliteedi tõstmine. Arvehalduse teenust pani kasutama kohmakas paberkandjal arvete administreerimine. Laenata saad €50 kuni €4000.. Meie klientide jaoks on olulisim, et väljastatavad arved oleksid korrektsed ja jõuaksid õigeaegselt kliendini.

AUTODOC - autovaruosad pood internetis koos üle miljoni.

. “Valisime Fiteki oma partneriks aastaid tagasi. Kasutame Fiteki pakutavat lahendust, sest arvete menetlus on kiirem ja protsess on kontrolli all - on näha kelle laual arve toppab. Klienditeeninduse lahtiolekuaeg 1. mail. Müügiarvete saatmise teenuse kasutamine aitab meil kokku hoida nii tööjõule kui ka tehniliste lahenduste arendamisele ja haldamisele kuluvat aega. Klienditeeninduskeskuste  Palume ajakirjanikel, kellel on küsimusi AS TV Play Baltics kohta, võtta ühendust meie PR-spetsialisti Kristjan-Johannes Konsapiga. Paberarvete viseerimine ja nende maja pealt taga ajamine oli tüütu ja ajamahukas tegevus eelkõige raamatupidajatele. Lisaks toimib süsteem arvete arhiivina

Märkused