Klienditeeninduse tööaeg 24. veebruaril

Ajakava on nädala iga päeva jaoks sama. Pärast selle suvandi valimist valige nädalapäevad, mil klienditugi on saadaval, ning määrake ka iga päeva töötunnid. Uus ajakava on nädala ühe või mitme päeva jaoks erinev. Kui valisite suvandi , valige otsingulahtrist pühade ajakava. Veenduge, et teil oleks klienditeeninduse juhi, süsteemiadministraatori või süsteemikohandaja turberoll või sellega võrdväärsed õigused.

Raamatupidamine - MeieRMP

. Pühade ajakava jaoks valige suvand , et määrata, mil teenindusorganisatsioon on suletud. Olemasoleva ajakava redigeerimiseks valige kirjete loendist ajakava ja valige käsuribalt. SMS laen postkontorist. Maja siseviimistlus käib käsikäes meie tehniliste uuendustega: andmekeskus on ehitatud futuristlikus stiilis – see on säravläikiv, valge ja karge. Valige klienditeeninduskeskuse saidikaardilt Teeninduse haldus ja seejärel Teeninduse tingimused > Klienditeeninduse ajakava. Lisateave: Pühade ajakava seadistamine Valige jaotises Ajavööndi valimine ripploendist ajavöönd, kus teie klienditugi töötab. Rakenduse Customer Service korral valige Minge jaotisse > Teenusehaldus.

Sisestage dialoogiboksi Klienditeeninduse ajakava loomine väljale ajakava jaoks üheti mõistetav nimi, näiteks „APAC-i klienditeeninduse ajakava”, ja valige. BigBank laenukalkulaator tarbimis ja kiirlaenude võrdlus. Selle suvandi valimise järel valige Määra tööaeg, et määrata nädalapäevad, millal klienditugi on kättesaadav. Bondora kasvukonto Vivian laen. ja Klienditeeninduse ajakava. Lisateabe saamiseks vt käesoleva teema jaotist Klienditeeninduse ajakava töötundide määramine.

| WaveCom

. Pikkade otsingute tulemusena veendusime, et ükski olemasolevatest andmekeskustest ei vasta meie kõrgetele standarditele ning  otsustasime rajada uhiuue andmekeskuse, mida ei mõjutaks elektri- või sidekatkestused ja kus oleks maandatud kõik riskid. Päevadele tööaja määramiseks valige Määra tööaeg.

WaveCom

. Klienditeeninduse tööaeg 24. veebruaril. Autoostuks laenu. Dialoogiboksi Nädala ajakava korral tehke järgmist: Valige töötundide jaoks üks järgmistest suvanditest. Turberolli kontrollimine Järgige juhiseid teemas Oma kasutajaprofiili vaatamine. Uue klienditeeninduse ajakava loomiseks valige. Märkige suvandis Tööpäevad ruut iga päeva puhul, mil klienditoe töötajad on saadaval. Tänaseks päevaks on uus keskus valmis ja soovime seda nüüd ka sulle tutvustada.

Kontakt -

Märkused