Kogumishoius – parim hoiukonto sinu jaoks?

Iga põlvkond on mõne krahhi üle elanud ja tuleb see meile ka kusagilt kaela. Ega palju nii ei teeni, aga siis ei kuluta niisama lihtsalt ka ära, kui ta mul arvelduskontol oleks. Kogumishoius – parim hoiukonto sinu jaoks. Seega on tähtajaline- ja kogumishoius väga turvalised asjad.. Ise olen jaganud oma sääste – iga kuu läheb osa kogumishoiusele ja osa tähtajalisele hoiusele. Mul endal on tähtajaline hoius, ühekuuse tähtajaga. las seisab pangaarvel, juhtub pesumasin katki minema, saad uue osta. Kõik alla selle summad saab hoiustaja tagasi juhul, kui pank peaks pankrotti minema. Summa on väga suur, aga loomulikult ei teeni see intressi, sest praegu ongi hoiuste intressimäärad madalad.

Kuna hoiuseintressid sõltuvad euriborist, mis on praegu madal, on ka intressid madalad. Sinu pakutud pankades on hoiuse ennetähtaegse lõpetamise tingimused kehvad, Bigis vähemalt küll. Jätta nüüd sellepärast enda elu elamata ja vajalikud toimingud tegemata, oleks küll jabur. Lapseraha läheb eraldi tema kogumishoiusele. Kogumishoius – parim hoiukonto sinu jaoks. need aastaid tagasi pankrotti läinud pangad, aga see ei puutu tänapäeval enam ju mitte kuidagi asjasse. Narr lugu, kui samal ajal saab mujal pangas paar hiireklikiga hoiuse lõpetada ja raha kohe enda kontole tagasi. Peale seda püüan alati mingit sularaha varu kodus hoida,et kasvõi paar nädalat-kuuke hakkama saada. Laenud ilma palgatõentita, kus antakse laenu.

| Hoiused | Laenud | Hoiu-laenuühistu.

. ID kaardiga SMS laen. investeerimiseks on see naeruväärne summa. Kuskil mujal sa küll riskivabalt ei teeni suurt lisatulu. Ja hoiuse puhul ei näe ma üldse mingit vahet – see ju seisab sul seal nagunii, mis siis, et vahepeal kohtutäituri blokk on kontol. See tähendab, et igal kuul hoius lõppeb ja teen selle uuesti, lisades sinna raha juurde.

Kuidas valida hoius? Võrdle hoiuste intresse ja tingimusi

. Samas on kindlustunne ka oluline! Please wait. SEB-i kogumiskontolt saan ka raha kätte kiirelt, kui näiteks uut arvutit vaja.

Kogumishoius ja tähtajaline hoius - kogumishoiuse plussid

. ParimIntress.ee – 2/2 – Avasta, võrdle ja säästa raha. Su eesmärk ei olegi ju enda hoiust kätte saada, vaid pigem säilitada ja koguda. Nii ebamugav ja ebaturvaline. Kodus on vaid tass sentide korjamiseks. Ses suhtes on Swed kõige kiirem. Võid uurida Bigbank’i või LHV hoiuseid, need pisut kõrgema intressiga.[/tsitaat]Kui hoiustatav summa on väike, siis ei teeni see mitte üheski pangas arvestatavat intressi. Hoida sellepärast ennetavalt mingit sularaha kogust kodus, no see on nüüd küll ülim ettenägelikkus! 😀 Pealegi, kui kohtutäitur su konto blokeerib, siis on sul õigus nii ehk naa teatud summat kuus käsutada ja kasutada.

Raha kogumine-kuhu ja kuidas parim? - Perekooli Foorum

. Võid uurida Bigbank’i või LHV hoiuseid, need pisut kõrgema intressiga. Kui olemas juba suurem summa , siis on jah suurem valik kasvõi võlakirjafonde. Seega, vaid raha säilitamiseks tasub teha hoius sellisesse panka, kust vajadusel saab hoiuse suurema jantimiseta ära lõpetada ja raha välja võtta. Narr lugu, kui samal ajal saab mujal pangas paar hiireklikiga hoiuse lõpetada ja raha kohe enda kontole tagasi.[/tsitaat] Tõsi ta on, et sealt keerulisem kätte saada. Mitte ei kujutaks ette, et ma sellist summat kodus, pesukapis hoiaks

Märkused