Krediidi kulukuse määra valem

Määras ei ole arvestatud tagatise seadmise ja kindlustamisega seotud kulusid. Krediidi kulukuse määr on arvestatud eeldusel, et kogu laen võetakse kasutusse viivitamata ja täies mahus.. Selle arvutamisel arvestatakse laenusummat, intressimäära, laenusumma tagastamise lõppkuupäeva, maksegraafikut ja laenulepingu sõlmimise tasu. Soome laenud. Määr on arvestatud eeldusel, et krediidisumma võetakse kasutusele kohe täies mahus, põhiosa ja intress makstakse tagasi igakuiste annuiteetmaksetena.

Määr on arvestatud eeldusel, et laenusumma võetakse kasutusse viivitamata, täies mahus ning tagastatakse ühe aasta jooksul kaheteistkümne võrdse osamaksena võrdsete ajavahemike järel.

Autoliisingu kalkulaator - Arvutage liisingu kuumakse | SEB

. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga ja laenu võtmisel tuleb sõlmida ka kodukindlustus. Krediidi kulukuse määr Lisaks intressile on laenulepingus esitatud ka krediidi kulukuse määr, mis on aastase protsendimäärana väljendatud laenu kogukulu ja millega saab võrrelda erinevate krediidiandjate pakkumisi. Kuna krediidiandjale ei ole teada täpsed kulud hüpoteegi seadmisel, siis ei ole arvestatud notaritasu ja riigilõivu, samuti tagatise kindlustamisega seotud kulusid krediidi kulukuse määra arvutamisel.

Krediidi kulukuse määr - Swedbank

. Krediidi kulukuse määra valem.

Intressikalkulaator - arvuta laenu intress ja krediidi.

. Laenu leping tagatakse hüpoteegiga elamukinnisvarale ja laenu võtmisel tuleb sõlmida tagatisvara kindlustusleping.

Märkused