Laenufirma kontoris lepingu allkirjastamiseks peab loomulikult kaasas olema isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass, juhiluba või elamisloakaart)

Selle jaoks peab olema neil kodulehel privaatsuspoliitika või mingi muu klausel, mis kirjeldab, kuidas isikuandmeid töödeldakse. Muidugi ei saa sa mitte mingit laenu ja jääd oma tasutud rahasummast samuti ilma.  Mõned petturid saadavad lausa e-posti teel kirju, kus selgitavad laenutingimusi ja muud sellist.. Laenufirma kontoris lepingu allkirjastamiseks peab loomulikult kaasas olema isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass, juhiluba või elamisloakaart. Vali parim 4000 euro väärtuses kiirlaen 2 aastaks. Põhjalik eeltöö tagab, et su andmed on turvalised ning saad laenu mõistlikult ja professionaalselt laenufirmalt!. Kõikidel Eestis tegutsevatel laenufirmadel peab olema finantsinspektsiooni väljastatud tegevusluba. Paljude ettevõtete puhul on lausa võimalik külastada laenufirma kontorit, et sooritada seal näiteks isikutuvastus või teha kontoris kohapeal kogu taotlus.

Selleks, et laenu saada ei pea tegema muud kui täitma ära lihtsa avalduse vivus.ee veebilehel. Esmakordne klient peab positiivse laenuotsuse korral läbima isikutuvastuse kas laenufirma kontoris või selleks määratud  Eesti Posti esinduses. See meede võetigi kasutusele eelkõige selleks, et kaitsta laenusoovijaid petturite eest. Usaldusväärsed laenufirmad ei jaga su andmeid mingite kolmandate pooltega ja kasutavad andmeid üksnes selleks, et sinu laenulepingut hallata.  Korralikel ettevõtetel on ka kindlasti Eestis kontor. Laenufirma kontoris lepingu allkirjastamiseks peab loomulikult kaasas olema isikut tõendav dokument (ID-kaart, pass, juhiluba või elamisloakaart. Vivus kontrollib kõigi laenu taotlejate tausta avalikest registritest, kui  avastatakse maksehäireid,  on kiirlaenu saamine välistatud. See on ka peamine põhjus, miks vaid mõned aastad tagasi olid kiirlaenud  üsna koleda reputatsiooniga: kiireid SMS-laenu tüüpi rahasummasid andsid ettevõtted või eraisikud, kes ei olnud sugugi kvalifitseeritud sellise teenuse pakkumiseks. Ühel korralikul laenufirmal peaks kindlasti olema koduleht, kus on selgitatud laenude tingimusi, laenulepingu punkte ja kasutustingimusi.

Laenud online - Laen hinne Kiirlaenud 10 minuti

. Kui sulle peaks postkasti potsatama kiri, kus sulle pakutakse laenu, peaksid esmalt kontrollima, kas kiri on tulnud mõnelt Eesti ettevõttelt – seejärel saad kontrollida ettevõtte legitiimsust avalikest registritest. Kahjuks on väga palju pettureid, kes kasutavad ära laenusoovija hetkelist vajadust ning pakuvad, et väljastavad laenu kõigile, kuid paluvad esmalt, et kannaksid neile sümboolse summa laenu taotlemise eest. Edasiste laenude vormistamine enam enda isku tuvastamist ei nõua. Tagajärjeks olid suured rahaprobleemid ning palju muudki. Õnneks on ka see oht välistatud, kui võtad laenu tegevusloaga ettevõttest.  Kuna laenutaotluse tegemisel usaldad sa laenufirma kätte väga delikaatsed isikuandmed, on oluline silmas pidada ka seda, kuidas ettevõte kannab hoolt andmete eest. Vivus.ee väljastab kiirlaenud ainult laenusaaja isiklikule arveldusarvele, muid võimalusi laenu kättesaamiseks nad käesoleval hetkel ei paku. Vivus on kiirlaenu firma, mis paneb rõhku tänapäeva inimese esmavajadustele-kiirusele ja mugavusele.

Raha eest 24 - Arutec

. Kui veebilehel ei ole kirjas tingimusi, siis peaksid sellesse samuti skeptiliselt suhtuma, kuna tegemist võib olla hoopis pettusega.  Kõige lihtsam viis usaldusväärse laenuandja leidmiseks on kontrollida, kas ettevõttel on tegevusluba. Tegevusloa saamiseks peab ettevõte täitma üsna spetsiifilisi nõudmisi ning seega saad olla kindel, et võtad laenu igati turvaliselt ettevõttelt.  Ülima kahtlusega tuleks suhtuda ka firmadesse, kes pakuvad „liiga heade” tingimustega laenusid

Märkused