Loovad viisid, mille abil rahastada oma ettevõtet

Kui sul on vahel aega ja tahtmist, et teenida lisaraha, siis miks mitte kandideerida mõnele huvitavale tööotsale. Kas sul on mõni eriline maksekaart?. Kunagi ei tea, mida selline kogemus endaga kaasa võib tuua ning paarkümmend eurot lisaraha ei ole samuti halb. Kuigi alguses on blogi rohkem eneseväljenduskoht kui teenimisvõimalus, teenib see end pikas perspektiivis ära. Krediit inimesest inimesele kinnisvara laenu kalkulaator. Hakka testostjaks – Mystery Shopping ehk testostlemine on mujal maailmas väga populaarne ja on viimastel aastatel muutunud trendikamaks ka Eesti ettevõtete seas. Otsi „haltuuravõimalusi“ – juhutöid võib leida nii Facebooki kui ka kuulutusteportaalide kaudu. Uuri kohalike sündmuste kohta ning osale mõnel neist isetehtud asjadega! Hakka lapsehoidjaks või abiõpetajaks – kui sulle meeldivad lapsed, on naturaalne valik hakata näiteks lapsi hoidma või aitama lapsi õpingutes.

ÄRIVÕIMALUSTE LOOMINE TOOTMISETTEVÕTETE NÄITEL

. Müü isetehtud asju laatadel – kui sa oled hea kokkaja või käsitööline, on laadad ja turud sinu jaoks nagu täielikud kullaaugud. Hakka tõlkima Tekstiabi kaudu – Eesti portaal Tekstiabi vahendab erinevaid tõlketöid ning seega, kui oskad hästi mõnda keelt ja oled üleüldiselt keeleosav, tasub katsetada just seda varianti. Parimal juhul võib testostudega teenida isegi kuni sada eurot! Hakka teenima oma huvialadega – tänapäeval on võimalik interneti kaudu teenida raha absoluutselt kõigega. Loovad viisid, mille abil rahastada oma ettevõtet. GoWorkaBit juhutööd – Eesti unikaalne startup GoWorkaBit vahendab erinevaid juhutöid.

Parimad viisid, kuidas teenida veidi lisaraha -

. Hakka virtuaalseks assistendiks – kui sulle meeldib tegutseda sotsiaalmeedias või oled internetis asjade ajamises osav, võid otsida võimalusi töötamaks mõne ettevõtte jaoks kodust ja virtuaalse assistendina. Testostja peab külastama teatud kuupäeval teatud poode ning hindama teenindust etteantud skaalal. Alusta oma blogi – blogida võivad kõik ning blogida võib kõigest! Kui su blogil on palju lugejaid, on võimalik panna blogi raha teenima reklaamide ja sponsoreeritud postituste kaudu.

Igaühele leidub midagi, ent kõige keerulisem on välja selgitada, mis on sinu suurim kirg ning kuidas sa saaksid sellega raha teenida. Kuidas saada 160000 eur laenu. Kuigi sellised võimalused ei pruugi alati olla tasustatud kõrgelt, on iga võimalus siiski võimalus ning muljetavaldava töö korral on võimalik ka tulevikus saada tööotsi. Kuna tõlketöid saab teha mugavalt kodus, on see eriti paindlik ja mitmekülgne lisaraha teenimise võimalus.

Sotsiaalteaduste valdkond Haridusteaduste instituut

. Selle jaoks tulebki lihtsalt otsida vastavaid Facebooki gruppe või kuulutuste sektsioone ning hoida võimalustel silma peal. Kui sa oled andekas fotograaf või kunstnik, hakka müüma oma teoseid; kui sulle meeldib kirjutada, hakka pidama blogi. Portaalist võib leida kõike – alates laotöötajatest kuni müügiesindajateni ning sama varieeruv on ka palganumber. Loovad viisid, mille abil rahastada oma ettevõtet

Märkused