Maksehäired ja inkasso

„Me oleme Oliver Markvarti juhtimisel saavutanud turu kõige efektiivsema menetluse, mida tõestab järjest rohkemate klientide poolt menetluse outsourcing. LoanFiner’i tuumikaktsionär on Aktiva Finants, mis on suurim krediidihaldusteenuseid pakkuv ettevõtete grupp Baltimaades.. aastast, kusjuures teenuse peamise kasutajaskonna moodustab tugev keskklass. Paraku ei tähenda need tingimused alati parimaid lepingutingimusi. Compara pakub kliendile nüüd võimalust teha kõik laenu võtmiseks vajalikud toimingud ühel veebilehel, alustades laenutaotluse täitmisest ja lõpetades lepingu sõlmimisega. Senised juhatuse liikmed Ülar Maapalu ja Margus Aule jätkavad kontserni emaettevõtte OÜ Aktiva Finants juhatuses. Selle mittetäitmisel muuta aga võlgu olemine niivõrd ebamugavaks, et ikkagi asutakse võlga tagasi maksma. Inkassoettevõtete tegevust mõõdetakse klientidele tagasitoodud raha hulgas. Compara ei ole laenuandja, vaid sõltumatu krediidivahendaja ja Compara teenus on mõeldud kõikidele laenu võtta soovivatele täisealistele klientidele, kes soovivad kiiresti ja kergesti mõistetavalt saada ülevaadet erinevate krediidiandjate pakkumistest. Kui seni on laenu soovija pidanud eraldi iga krediidiandja juures täitma laenutaotluse, tutvuma laenulepingu tingimuste, laenuandja üldtingimuste ja muude juhiste ning dokumentidega, siis Compara veebiportaal teeb selle kliendi eest ära. Oluline võit laenu soovija jaoks on see, et laenutaotlus tuleb täita vaid ühe korra ning mõne hetke pärast näeb taotleja erinevate krediidiandjate tehtud pakkumisi. Compara laenumaakler arvestab kõigi laenuandja lepingut puudutavate tingimustega ning soovitab taotlejale parima võimaliku pakkumise.

Creditinfo Eesti AS - E-Krediidiinfo

. Comparal oli oma teenust turule tuues kolm põhimõtet: see peab võimaldama kliendile kiiremad laenuotsused, esitatud pakkumised peavad olema omavahel võrreldavad ning teenuse kasutamine peab olema lihtne. Compara säästab aega Kui klient on endale sobiva pakkumise Comparas välja valinud, vahendab Compara talle soovi korral laenulepingu. Maksehäired ja inkasso. märtsi Õhtuleht kirjutab, et Eestis on seni puudunud lihtne ja mugav viis erinevate laenuandjate pakkumiste võrdlemiseks, kuid Compara abil on see nüüd võimalik. Tuleb tähele panna, et taotlust esitades ja laenupakkumisi võrreldes ei kaasne veel kohustust lepingu sõlmimiseks! Siiski tasub laenu kasutamise vajadus eelnevalt lepingu allkirjastamisele hoolikalt läbi mõelda. Koos laenupakkumiste võrdlusega soovitab Compara ka kliendile parimat pakkumist.

Eesti - Page 10

. Et saada täpselt aru, milline on laenuandja pakkumine tegelikult, tuleb hoolikalt tutvuda laenulepingu, laenuandja üldtingimuste ning vajadusel ka muude laenuandja dokumentidega. Compara toob välja parimad pakkumised Tihti langetavad laenuvõtjad erinevate võimaluste kaaludes otsuse pelgalt paari näitaja – madala laenuintressi ja väikseima igakuise tagasimakse põhjal. Julianus Inkasso eesmärk on tuua klientidele, olgu nad siis üksikisikud või suurettevõtted, nende raha tagasi ning pakkuda kõigile võlgnikele võimalust lahendada maksehäired vabatahtliku graafiku kohaselt.

Erinevad uuringud on kinnitanud, et lisaks selgele ja taotlejale arusaadavale pakkumisele seisneb lisandväärtus ka kiiruses – laenu taotlemisest väljamakseni kuluv aeg on vähenenud kolmandiku võrra. Compara on LoanFiner OÜ'le kuuluv kaubamärk, millele on Eesti Finantsinspektsiooni poolt väljastatud krediidivahendaja tegevusluba. Pangaülekannete ajad – kiirus, laekumine ja sagedus

Märkused