Mida toob kaasa Trumpi võit Eestile?

Puust ja punaseks: mida toob kaasa uus täiendav.

. „Nii hea, kui üldse olla saab.“ Nende sõnadega iseloomustasid hiljuti Goldman Sachsi analüütikud alanud uut majandusaastat. Presidenti valitakse Venemaal, Soomes, Tšehhis ja Iirimaal.

Video ja pildid: Washington valmistub Trumpi.

. aastaks ennustati aktsiatele Donald Trumpi pärssivat mõju, siis läks risti vastupidi. Laena raha internetist.

Toom: Trumpi otsus toob kaasa ettearvamatud tagajärjed.

. Samal ajal võib aktsiaturgude vähene volatiilsus tootluspärlite leidmise raskemaks muuta.Mis võlakirjadesse puutub, siis siin optimismiks erilist põhjust ei jagu.

Trumpi iseseisvuspäeva üritus toob pealinna tankid.

. Ühtlasi võidakse anda load naftamaardlate uurimiseks Atlandi piirkonnas ning Florida avamerel. Huvitavamad üldvalimised toimuvad pangakriisidest räsitud Itaalias: seal astub võitlustulle ka skandaalne Silvio Berlusconi.Eurooplased ei saa üle ega ümber Brexitist ega tõenäoliselt ka Katalooniast, kus poliitiline reaalsus sugugi kivisse raiutud pole. Kuid võimsat, kahekohalist kasvu ennustavad ühel häälel nii Credit Suisse, Deutsche Bank kui ka Goldman Sachs.. Laen + krediitkaart = krediidikonto. Ka Ukraina-Venemaa sõjaline konflikt käärib edasi. Samuti võivad valimised mitmel pool Ida-Euroopas piirkonna poliitspektrit mõjutada. Ka mitmel pool Euroopas vahetatakse valitsejaid. „Euro tõuseb, dollar vajub,“ võiks tuleva aasta kokku võtta. Erakliendi laen.

Kuid mitme Euroopa suurriigi valimised suutsid aktsiaturge korraks komistama panna.Tänavu toimuvad USAs nii kuberneride kui ka senati valimised, kust võib omajagu üllatusi tulla. Mida toob kaasa Trumpi võit Eestile?

Märkused