Milline pank on parim pank Eestis? Suur pankade võrdlus 2019 aastal

Sampo osas jäi mulje, et meelitavad enda juurde ja kui sa siis tahad seal midagi teha, hakkavad keerama ja personaalsest lähenemisest on asi väga kaugel. Kui isegi väiksemaid kohustusi ei saa täidetud, siis ei ole mõtet ka suuri ja tõsiseid kohustusi kaela võtta. Sest kindel on ju see, et kui pärast on mingi jama, siis mitte mingil juhul ei ole ju sina süüdi, vaid ikka keegi teine! Please wait. Samas ma usun, et see oleneb ka isikust, kes panka esindab ja parajasti pangas toimuvast n-ö poliitikast. Milline pank on parim pank Eestis? Suur pankade võrdlus 2019 aastal.

Buduaari foorum - Parim pank Eestis

. Kodulaenu puhul ei olegi käendajaid, vaid on laenu kaassaajad.

milline pank on parim?? -

. Kõige kehvem oli Sampo, sestap sai selle pangaga ka suhted lõpetatud. Ekp intressimäär. Seda nii parema pakkumise huvides kui ka seetõttu, et sooviksin personaalsemat lähenemist. swedist ei tulnud mingit teadet. oman kontot ka LHV-s, kust mulle kontoarestimise hommikul helistati ja teavitati sellest. See kohustus on kohtutäituril. poekassas oleks üllatuse saanud, kui LHV-st poleks helistatud. Võtan sealt ka laenupakkumise, aga põhimõtteliselt oleks vist mõistlik panka vahetada. Ei usu, et sa eriti normaalne inimene oled, vähemalt suhtumine pole kindlasti normaalne.

seega soovin meeldivat personaalset lähenemist, kuid kus oleks ka soodne oma laenu pidada ja hetkel juurde võtta. kohtutäituri kirju ei saanud, kuna elan teisel aadressil. Swed on küll mugav, aga toimib minu jaoks liiga nn konveiersüsteemil. Suht loogiline, et niisuguse suhtumisega inimene ei saa laenu. Milline pank on parim pank Eestis? Suur pankade võrdlus 2019 aastal

Märkused