Minuraha pere eelarve

Sõltumata sellest, kumba varianti eelistad, näed oma sisestatud andmeid üksnes sina, kui sa just ise oma paroole kellelegi kättesaadavaks ei tee.

Pere-eelarve > Tarbijakaitse portaal > Tallinn

. Finantsinspektsioon järgib isikuandmete töötlemisel isikuandmete kaitse seaduses sätestatud põhimõtteid. Soodsad kiirlaenud SMS laen maksetingimused. Käesoleva nõusoleku võib Teenuse kasutaja igal ajal tagasi võtta. Finantsinspektsioonil on õigus käesolevaid isikuandmete töötlemise põhimõtteid iseseisvalt muuta, teavitades nendest Veebilehe vahendusel. Nõusoleku tagasivõtmisel ei ole tagasiulatuvat jõudu. NB! Kui oled esimest korda sisse loginud näiteks registreerunud kasutajana ja järgmine kord sisened Facebooki kaudu, siis sa eelmisel korral ehk registreerunud kasutajana salvestatud andmeid ei näe.

. Minuraha pere eelarve. Minuraha pere eelarve.. Laenusumma jääb vahemikku €300 kuni €10000. Soovi korral saab ise tabelisse oma tulu- ja kululiike juurde lisada. KULUD, TULUD JA EESMÄRGID Oma eelarve koostamiseks, salvestamiseks ja hilisemaks täiendamiseks logi sisse. Käesolev nõusolek on antud kõikide Teenuse kasuta isikuandmete töötlemise kohta mida Teenuse kasutaja on Teenuse kasutamise raames pidanud vajalikuks Teenusesse sisestada. Andmete töötlemise eesmärgiks on pakkuda teenust, mille kaudu on Teenuse kasutajal võimalik jälgida enda poolt koostatud eelarvet ning analüüsida endaga seotud rahaasju. Sisse logimiseks vali kahe võimaluse vahel: registreerud ja lood endale kasutajanime ja salasõna või logid sisse Facebookiga. Teenuse raames Teenuse kasutaja poolt info sisestamine ja selle maht on vabatahtlik, nagu ka selle kustutamine. Finantsinspektsioon võib volitada Teenuse kasutaja isikuandmeid töötlema teisi isikuid või asutusi, eelkõige seoses Teenuse osutamiseks vajamineva tehnilise toega. Refinantseerimine Ferratumi laenudega. Sinu erapooletu abimees rahaasjade korraldamisel MINU RAHA.

Minuraha pere eelarve » Kiire ja turvaline. -

. Finantsinspektsioon võib vajadusel kogutud isikuandmed kustutada. http://www.minuraha.ee/pane-oma-teadmised-proovile/

Märkused