Mõned nipid, kuidas jõuluostud arukalt teha

Kui tahad õitsvaid pojenge tuppa vaasi tuua, raputa neid korralikult või lase õied veest läbi, muidu tood sipelgad tuppa.* Samuti ei meeldi nendele tegelastele teepuuõli ja loorber. Kiirlaenude eelised. Tubakavesi peaks sipelgad surmama. Ka sidrun pole tundlike meeltega sipelgatele meeltmööda.

Kiired nipid, kuidas ennetada ja ravida pohmelli - Tervis.

. Sama pastat saab teha ka meega, mõned soovitavad eraldi ka veel munakollasega segada.* Sipelgate vastu võib aidata ka äädikas, söögisooda ja kriit. * Sipelgad armastavad magustat nestet eritavaid taimi - näiteks pojenge.

Praktilised nipid, kuidas sipelgatest lahti saada |

.

NIPP! Kuidas rullida muretainast? -

.

JAHUTA OMA KEHA: nipid, mis aitavad sisemist kuumust.

. . Mõned nipid, kuidas jõuluostud arukalt teha.

Vajadusel tee käsi külma vee all märjaks ja patsuta nii põhi ühtlaseks. * Krüsanteemid, saialilled, küüslauk, aster, münt, kurereha ja verev iminõges sipelgatelele ei meeldi, mistap istuta neid oma aeda, et sipelgaid eemal hoida. Väga mõnusad on ka silikoonmatid – seda saad kasutada alusena. Puista või kalla neid aineid sipelgate pesitsuskohtadesse. Raputa tihedalt pojengi ümber maapinnale kaneelipulbrit, cayenne'i pipart või piparmündilehti, ka selle lõhna sipelgad ei salli - peaks samuti aitama tüütustest vabaneda. * Sipelgaid peaks peletama tubakavesi. NB! Kui aias on metsakuklaste pesa, tuleb teada, et need sipelgad on looduskaitse all ja nende pesa tuleb ümber asustada. Küsige nõu ja abi keskkonnaametist. Kui tead veel häid ja toimivad sipelgatõrje nippe, jaga neid meiega Facebookis!. Rulli kokkukleepivat ja kergesti rabenevat tainast kahe kile vahel.Kile asemel saad kasutada ka küpsetuspaberit. Vajuta tainapall suurele jahuga üle puistatud toidukiletükile lahti ja lõika kilest välja teine sama suur tükk

Märkused