Must Reede: kuidas vältida pettuseid ja jääda kulutustega mõistlikuks

Must reede jõudis kohale! Kas soodustused tekitavad taas.

.

Mini krediti. Ajal, mil New Yorgi börsil olid investorid peaaegu ainuüksi kullhindasid. Mõne minuti jooksul pärast seda, kui see kuld jõudis turule, vähenes kulla hind, mis põhjustas investorite paanika, mis lõpuks põhjustas tohutu aktsiaturu languse, hävitades palju. Selle tagajärjel vähenes paberraha väärtus, mis ei olnud kullaga tagatud. Üheks puuduseks nende plaanis oli see, et Ameerika Ühendriikide valitsus andis aeg-ajalt välja kullavarud müügiks, et reguleerida kulla hinda ja hoida paberraha väärtuslikku. sajandi algusest tähistatav Black Friday kuulutab ameeriklaste jõuluostude hooaja avatuks ja toob aasta suurima müügikäibe.“Tänavu prognoositakse, et rekord lüüakse ka Ühendkuningriigis. aasta möödunud reedel tapsime Long Islandi Walmart ajutise töötaja Jdimytai Damouri, kes ostlesid ostjaid Rohelise Acre ostukeskuses, ootamata poest avamist, lükkasid ukse vastu ja püüdisid neid avada. Selle asemel on hiljuti olnud "Cyber ​​Black reede" jaoks suur püüdlus, julgustades inimesi vältima massi ja jääma koju ja veebipoest ostma.

Must Reede 2017 - Võistlus -

. Kaupmehed, kes saabusid ja püüdnud päästa Damouri, pankasid ja tõsiselt vigastada ostjaid, kes ilmselt ei hoolinud, et poest sissepääsu juures asuv surmav mees asub parameditsiajaga, kes püüab teda elustada. Positiivseks muutus päev kaupmeeste nägemus, kellele see tähendas suuri käibeid ja kasumit. Kõigepealt elektroonika. Maximal kestavad soodustused terve nädala. See kampaania on olnud marginaalne edu, kuid mitte enam, et enamik interneti jaemüüjaid saaksid ideele lüüa.

Kuidas hakkas Must reede traditsioon -

. Must reede on sama kuupäev kui "Buy Nothing Day", mis on tarbimise vastu suunatud liikumine. Kogu kokku viie ostjat pidid haiglasse saama selles ühes kohas ja veel palju sai vigastada. Kuna kaubanduses märgitakse kahjumit punasega ja kasumit mustaga, siis viitab must reede kasumlikule päevale. Laenuabi, 240 laen. Huvitav on see, et kuna Fisk ja Gould kukkusid valitsuse vabastamisele eelnenud päeval, suutsid nad suure osa oma kullavarudest müüa erinevatele rühmadele.

Must reede! Milliseid supersoodustusi pakuvad eri.

. Fisk ja Gould tegi korrektset kasumit, samal ajal kui nende müüdud rühmitused lõpuks hävinesid järgmisel päeval, mil valitsus kuld tabas turgu. Must Reede: kuidas vältida pettuseid ja jääda kulutustega mõistlikuks

Märkused