Naudi imelist sügist soodsalt. Säästa raha kontserdipiletitelt, soodsama kütteseadme paigaldamiselt ning transpordikuludelt.

Alexela - Magusasõpru kostitame novembris Franzi. | Facebook

.

Sail Away kampaania | Eckerö Line

.

Loore Linnu elu mängureeglid. Vahel on vaja teha restart.

. Vanad mittetoimivad energiamustrid puhastuvad ning asenduvad värske elujõu ja -energiaga. Auratransformatsioon™ on teadvuse püsiv avardumine, mille käigus kogu Sinu energiasüsteem uueneb ja joondub uue aja energiatega. Tervendusseansi tulemusena koged suurt sisemist rahu, tasakaalu, selgust, teotahet ja õnnetunnet. Magusasõpru kostitame novembris Franzi kaneelisaiakesega. Vali sinna kõrvale ükskõik milline kuum jook ja lihtsalt võta see hetk ning naudi imelist. Laenud mõistlikele inimestele. Et elujõudu jätkuks, peame oma energiavälja puhtuse eest pidevalt hoolt kandma. avälja ning viia see kooskõlla uue aja energiatega.

Inimesele, kes soovib parandada märgatavalt oma elukvaliteeti, saavutada sügav sisemine tasakaal, tugev ühendus üliteadvusega ning võtta vastutus oma elu ja valikute eest, sobib Auratransformatsioon™. Auratransformatsiooni™ tulemusena tõuseb Sinu enesekindlus, saavutad sisemise rahu, tasakaalu, kohalolu- ja õnnetunde. Mõnikord on raske vahet teha enese ja teiste mõtetel-tunnetel. Kristallenergia on kiirete muutuste loomisel üliefektiivne. Teravneb intuitsioon, tajud asju ja olukordi uuelt tasandilt enneolematu selgusega. Naudi imelist sügist soodsalt. Säästa raha kontserdipiletitelt, soodsama kütteseadme paigaldamiselt ning transpordikuludelt. “Olles ise uue ajastu energias, tervendan inimesi kristall- ehk tasakaaluenergiaga, mis saabus Maale käesoleva aastatuhande algul. Tervendusseansil aitan puhastada Sinu energiavälja kõigist võõrastest soovimatutest mõjutustest, tervendada ja tasakaalustada seda, ning tuua tagasi kogu Sulle kuuluva väe. Mis on krediidikonto. Kus kiirelt raha saada laenud ilma tagatisteta.. On üldteada, et kalleim vara on me vägi ja elujõud ning tähtsaim ülesanne on hoida oma vibratsioon kõrgel, mõeldes ja tehes asju, mis toovad rõõmu ja naudingut. Tänu Maal toimuvale teadvusnihkele on paljude inimeste aura iseeneslikult nõrgenema hakanud, mida tajutakse ebamugava kaitsetuse ja ülitundlikkusena. Nädala energiad. oktoobril Selle nädala esimesel poolel saame jätkuvalt näha ja tunda aegunud ning oma aja ära elanud mustreid oma elus ja. Naudi imelist sügist soodsalt. Säästa raha kontserdipiletitelt, soodsama kütteseadme paigaldamiselt ning transpordikuludelt.

Kristallikoda - Nädala energiad. oktoobril.

. Ehital autoliising OÜ kiirlaen 370 euri. Auratransformatsiooni käigus kogutakse energia kokku vaimutasandil, moodustades uue hästitoimiva kaitse, mistõttu igapäevaelu väljakutsetega on tunduvalt lihtsam toime tulla. Tervendusseanss aitab Sind, kui tunned, et oled stressis, ärevil, pinges ja segaduses või kui oled üle elanud vapustuse

Märkused