Neste krediitkaart

Hoiatus: levimas on petuskeemid telefonikõne ja e-posti kaudu. Petukiri, milles palutakse SEB Panga nimel avada link ning sisse logida, on paroolide väljapetmise katse.

neste krediitkaardiga ei saagi enam maksta r-kioskis.

. Väiksed laenud. Kuna kiirlanude puhul on levinud igasugused lisatasud, siis otsustasime ka maine aspekti kaasata. Mini laenud alates 20 eurot SMS laenu aegumine. Krediitkaart on pangakaart, millega on võimalik poes ostude eest tasuda. Krediitkaardil on teatud limiit, mille summa piires saad oste sooritada ning krediidiandjaga kokku lepitud kuupäeval tuleb tasuda kasutatud krediidisumma eest.

Annan laenu ilma tagatiseta; eluasemelaen šveitsi.

. Deebetkaardiga saate tasuda ostude eest kauplustes nii Eestis kui ka välismaal. Kaardiga saate teha pangaautomaadis makseid, võtta välja ja maksta kontole juurde sularaha. Neste eripakkumisele registreerimiseks edasta meie kasutajatoele nimi ja isikukood. Sooduse kasutamiseks peab juhil olema Neste maksekaart - kas krediitkaart või ettemaksukaart, mitte sooduskaart. Soodustus.. Neste krediitkaart. Ära lange ohvriks! Õpi, kuidas tunda ära püramiidiskeem ja pettus. Ära rahuldu millegi vähemaga ning tee endale selge plaan, kuidas jõuda oma unelmateni

Märkused