Nipid raha säästmiseks värske abielupaarina

Oletame, et näen uut iPhone’i, mida tahan osta. Nipid raha säästmiseks värske abielupaarina. Dave Ramsey süsteemi kohta saab rohkem lugeda siit.Leia uus teenimisvõimalus„Paar aastat tagasi kohtusin naisega, kellega tahtsin abielluda. Kuid sellest hoolimata võib tegu olla kõige mõistlikuma otsusega. Ma leidsin lisaraha teenimise võimaluse ning ei kasutanud seda raha igakuiste kulutuste katmiseks. Ära tee poodi oma lemmik viibimiskohaksMida vähem sa nädala jooksul poes käid, seda vähem on emotsioonoste ja seda rohkem säästad raha. Tasuta sissepääs on rõõm su rahakotilePaljudel muuseumitel on päevad, mil on tasuta sissepääsud ja rohkelt on ka üritusi, kus sissepääsu eest maksta ei tule. Võimlemistund poodidesOdavamad tooted on tihtipeale paigutatud kas ülemistele või alumistele riiulitele. Igale potile oma kaasVastavalt eesmärkidele, on olemas ka erinevad variandid raha kogumiseks. Lõpeta automaatsed pikendusedKatkesta kõik automaatsed uuendused. Oleks tore kuulda / lugeda teie kogemustest a mõtetest raha säästmise kohta.

Köögi uuendamine - nipid raha säästmiseks - Köögid.

. Hambahügieen on number üksPaljud terviseprobleemid algavad suust. Kliendikaardid on su sõbradKuid seda muidugi juhul, kui need on tasuta. Kolme päeva reegelTahad midagi, aga ei tea kas ikka vajad. Loobu kallitest brändidestMõnel tootel on paar eurot hinnal juures vaid brändinime tõttu. Käi jala!Ilusa ilma korral ei tohiks paarikümneminutiline tööle, poodi või küllakäik kellelegi üle jõu käia. Hakkasin kasutama säästlikku sõidustiili ja tänu sellele kulub vähem raha kütusele. Ostad paki sigarette, pane sama summa rahakassasse. Pangas läheb osa raha automaatselt nendele kontodele. Seepärast on säästude kogumise puhul võtmesõnaks “automatiseerimine”. Investeeri targastiVäikesed ja suuremad investeeringud võivad tulevikus korralikult raha säästa. „Me elame vaid korra“ suhtumine on säästudele toksiline. Neli aastat hiljem on minu e-pood kasvanud suureks ning lisanduv sissetulek aitas mul osta ka sõrmuse. Kolast lahtiNonii, vaata ringi. Tee iseErineva suurusega pappkarpidest, mis igasuguste ostudega koos koju jõuavad, saab ideaalsed karbikesed nii vidinate kui ka teise hooaja rõivaste mahutamiseks. Parimad viisid, kuidas teenida veidi lisaraha. Harjuta nimekirjade tegemistKui hakata alles poes uurima, et mida nüüd osta, siis kulutad tõenäoliselt märksa rohkem. Garantii on sinu sõberKui mõni jalanõupaar, riideese või tehnikavidin streikima hakkab, võid halva üllatusena avastada, et garantiid tagav tšekk sai ammu minema visatud. Tee selgeks, mida sinu pangakaart lubab ja kui kalliltVälismaale minnes vii end kurssi, kas odavam oleks raha kaasa vahetada, kohapeal sularaha välja võtta või hoopiski kaardiga maksta.

Sulle meeldib, kui pangaarvel on kopsakas summa? Kasulikud.

. Ole hooaja-vabaSee kehtib just nimelt riietele. Hakka vabatahtlikuksLisaks heale enesetundele, sest teed midagi kasulikku, saavad vabatahtlikud päris tihti ka väärtuslikke privileege.

Nutikas perenaine ei viska midagi ära: head nipid, kuidas.

. Väiksem korter, väiksemad kuludEestlased on tihtipeale kodulembesed ning paljude jaoks on keeruline kolida. Nende piiramine on hea viis kokkuhoiu alustamiseks. Korilase eelisedEesti loodus on täis metsaande, mida saab väga vabalt korjata ning vältida turult ostmist. Naudi kraanivettEesti kraanivesi on joodav ja pole mingit põhjust kulutada raha pudeliveele. Korralda riiete vahetusSelle asemel, et poes garderoobiuuenduseks raha kulutada, tee parem sõpradega väike kokkusaamine ning vahetage riideid. Ole loomingulineMiks mitte luua kord nädalas päev, kus sa ei kuluta sentigi. Nii saad rahade liikumisest parema ülevaate ja leiad lihtsamini üles kitsaskohad ning kuluallikad. Vali ravimeidNagu teistel toodetel, on ka ravimitel tuntumad brändid, mille ostmine on tsipake kallim, kuid mõju pole parem, kui odavamal ravimil. Kasuta oma töökohtaMitmed suurfirmad pakuvad soodustusi kindla söögikoha, poe, treeningsaali külastamiseks. Kui ma tahan midagi, siis lähen vastava ümbriku juurde. Ma võtan sularaha iga kulu puhul välja, panen raha eraldi ümbrikutesse ja teen eelarve vaid üheks kuuks. Alusta võlgade tagasimaksmistMida kaugemale sa seda lükkad, seda rohkem sa lõpuks maksad. Ma ostsin hulga vanu raamatuid ning avasin internetis raamatute e-poe. Vähenda alkoholitarvitamistKalliks kujunev mugav harjumus ei mõju hästi ei vöökohale ega ka rahakotile. Niisiis elavad paljud ikkagi palgapäevast järgmiseni.Kogumisega alustada pole aga kunagi hilja ning kindlasti ei ole eelduseks suured summad. Säästa esmaltKui palk üle tuleb, siis esmalt pane raha kõrvale ja alles seejärel vaata, mida kuhu kulutada. Nüüd on nendest saanud säästjate põlvkond. Kui mul raha mõnest ümbrikust otsa saab, siis pean ostudega järgmise kuuni ootama. Mõtle tulevikuleHetkes elamises pole midagi halba, kuid mõeldes tulevikule saad aru, et ka väike sääst on osa suuremast kokkuhoiust. Oleme aastaid tegelenud erinevate laenupakkujate uurimise ja nende teenuste ning tingimuste võrdlemisega.

Lülita kõik välja, kui kodust lahkudSee pole nali. Mul ei olnud aga raha, et talle sõrmust osta. Ära jäta võimalust kasutamataPaljudel küsitlustel on pärast vastamist võimalus osaleda kinkekaartide loosimises. Mida rohkem, seda uhkemToidu suuremas koguses valmistamine on üldiselt odavam ning paar päeva järjest sama toidu söömine ei ole kellelegi kahjuks tulnud. Tea, mis on sulle lubatudKuigi toetusi ei ole just üleliia, tasuks alati kohalikult omavalitsuselt uurida, millele õigus on. See meeldib mulle, sest ma ei saa isegi aru, et ma säästan. Kui enda jaoks leida sobiv süsteem, millega raha koguda, on seda oluliselt lihtsam teha.Alusta kulude kaardistamisestKõige esimene ja olulisem asi on enda jaoks kaardistada oma kulud ja tulud. Vahel on vaja kõigest väikest tõuget, et asjad enda jaoks soodsas suunas liikuma panna. Taara on kuldSelle asemel, et koju kogunev taara minema visata, pane see kõrvale ja vii kogumispunkti. Isegi kui see võimalus olemas on, ei tee paljud seda harjumuse puudumise tõttu. Õpi matemaatikatVõrdle oma tunnipalka soovitud ostu hinnaga. Olen eBay’st ostma hakanud ka kõrgema kvaliteediga kasutatud riideid,“ ütles sotsiaalmeedia strateeg Brad Hines.„Ma olen suurendanud säästmist sellega, et ma võtan vähem puhkuseid. Kes senti ei korja, see eurot ei saaIsegi paarikümne sendi kaupa säästmisel on mõtet. Tea, mis sul kodus leidubPea järge, mis on sul riidekapis, kuivainete riiuli tagaotsas ning mis peitub voodi all. Lisaks sellele sain maksta maja sissemaksu ja alustada investeerimist. See piirab impulsiivseid oste. See võimaldas säästa asjade jaoks, mis tegelikult tähtsad on,“ ütles Ben Pagel Washingtonist.„Ma olen kasutanud mobiilirakendust Digit. Homne algab tänaKerge on lükata kõikke tulevikku, kui „Homme alustan!“ ei pruugi kunagi saabuda.

Google Adwords haldus: 8 nippi raha säästmiseks.

. Mis silmist, see meelestKui on võimalus, räägi läbi oma ülemusega, et väike osa oma palgast kohe teisele arvele kanda. Kasuta soodukaid ka internetisEestikeelne internet on täis portaale, mis pakuvad erinevaid korralikke allahindlusi. Talveriideid osta siis, kui kevad kätte hakkab jõudma ning rannariideid siis, kui lehed kollakaks hakkavad tõmbuma. Mida sa ei ole oma kodus aasta aega kasutanud ega kandnud. Ööbi odavalt või lausa tasutaJärjekordse hotelli asemel, ööbi näiteks hostelis või haara kaasa telk. Populariseerime autojagamiseEestis kogub tasapisi jõudu autojagamine. Raamatukogu sinu enda kodusLisaks raamatukogus käimisele on hea variant ka sõpradega raamatuid vahetada. Plaani varakult või viimasel hetkelEriti lennupiletite ostmisel kehtib tõsiasi, et pileteid on mõtekas osta kas varakult või siis viimasel hetkel. Selle asemel, et oma elustiili muuta ja rohkem asju osta, hakkasime palgatõusu järel rohkem kõrvale panema. Lõpeta lotomängimineVäikesed võidud ei tee tasa neid summasid, mis iganädalasele lotopiletile kuluvad. Ei elektrile, uue toidu ostmisele ega lõbustustele. Taisse minek on väga lahe

Märkused