Öelge sagedamini “jah” ning “jah” rohkemate hetkede loomiseks.

Lõpetage kõige ainult ise tegemine ja laske teistel end aidataTuleb aru saada, et me võime vajadusel abi otsida. Väsitav on kogu aeg olla mõistlik ja kannatlik ja väsitav on tunda end kehva emana, kui seda ei suuda. Kasutasin aktiivset kuulamist, peegeldasin ja sõnastasin ümber. Erinevad laenu liigid. Mängisime kaarte tükk aega. Tervel perel on raske, sest üks laps ei saa endaga hakkama. Ja hommikul Juku ärkas ja hakkas kohe vennaga kaklema! Kohe lendas selga, kohe hakkas ülbitsema, ja kohe oli minul igasugune kannatus otsas. Lõpetage nende ülesannete täitmine, mille tulemuslikkus on madal või ei ole seda üldse. Ei oodanud üldse, et laps selle peale karjuma ja kaklema hakkab.. Kui pikemalt rääkida, siis ikka närve pole. Juku käis sõbraga väljas, käisid Mikku õue kutsumas, mina palusin Juku käest tähelepanu, et ma saaks temaga rääkida. Mida rohkem te töötate, seda väiksema efektiivsusega ning tootlikkusega on teie töö nii lühi-kui pikaajalises perspektiivis on. Temaga võib ka täiega äge olla, sest ta on alati valmis kõike proovima ja tegema ja elevil ja rõõmus isegi.

Jaoturi asukoht | Tork EE

. Nii jõuab pühenduda olulisele. Jukust ja närvidest ja lapse kasvatamisest Kui lühidalt kokku võtta, siis närve pole. Nägin hästi kena pilti ja mõtet, kus väljendati, et peaks armastama oma lapsi, nagu nad oleks maailma hämmastavaimad ja targimad ja parimad inimesed üldse, sest mida neist usutakse ja mida neisse süstitakse, see neist saabki. No et hiljem lapsel oleks parem. Lõpetasime mängimise ja hakkasime linna sättima ja Juku jälle tujutses, loopis asju ja nõudis ma ei tea mida. Lihtsalt on kõik otsa saanud. Oli üks kehv päev, magame ära ja ongi jälle parem - lohutasin end eile õhtul. Keegi ei taha olla halb inimene. Ma ei teagi, kuidas ta lõpuks magama jäi, aga liiga hilja oli see kindlasti. Tõsiselt kõrini sai juba sellest, igasugu kohustused tiksusid meeles, aga mängisin.

Seitse nippi, kuidas oma töö tulemuslikumaks muuta.

. Suurem osa meist ütleb „jah“ palju sagedamini kui „ei“, sest niimoodi on lihtsam. Ja ma proovisin aga sellest polnud mitte miskit kasu. Igal rahaprobleemil on lahendus neli viisi oma jõu tagasi saamiseks. Suuremat tulekahju ei süttinud, aga väikesed sädemed kogu aeg lendasid. Aga ma ei saa ju teda välja mängima lubada, kui ta ei suuda kuulata! Ma ei taha, et ta õues hakkaks lastega tujutsema! Linnas käis külje all ja muudkui nõudis. Selle asemel, et ise püüda lahendust välja mõelda, lubage ekspertidel aidata.

Öelge sagedamini “jah” ning “jah” rohkemate hetkede loomiseks. Ja mina muudkui tegelesin kõigega. Juku jooksis kooli paha tujuga ja mina istun nüüd päev otsa kodus ja ootan, millal õpetaja helistab, et Juku keeras mingi tõsise jama kokku. Ja ongi elamine kuidagi ühest jamast teiseni. Ja mina lihtsalt kurnatud. Vaja ikka vennale selga ronida ja kogu ostetud kraam laiali kiskuda ja mängima hakata. Täiesti tühi kogu energiast ja kõigest positiivsest ja lihtsalt üleni õnnetu, sest kehv ema. Näiteks eile - hommik algas normaalselt.

Globaalne uuring: Teie käte pesemine võib muuta teised.

. Vahel on parem lasta teistel osa ülesandeid enda kanda võtta, eriti kui neil on selleks paremad oskused. Lihtsalt nii väsitav on kogu aeg. Kuidas arvestada intressidelt tagasisaadav raha. Öelge midagi ilusat, palun. Aga siis on need päevad, kus ta lihtsalt ei suuda olla. Süüa ja kommi ja ühte ja teist. Kodus magama minna ei tahtnud.

IF (DN IN Test) OR (ALL IN Test) Järgmisena esitan ma.

. Ta ei ole kuri või pahatahtlik. Ja mina muudkui püüan ja tema muudkui sööb mu närve ja lõpuks lendab kõik õhku. Rohkem on ikka normaalseid päevi, aga need, mis käest lähevad, lähevad nii korralikult, et tükk aega vastik olla. Paigal ei püsinud, vehkis käte-jalgadega, mind ei kuulanud, ja õue enam ei saanud. Tegelikult peaks vist perspektiivi keerama ja rohkem tähelepanu pöörama heale

Märkused