Ostame eraisikute laenusid kiirlaenud 4500 eur

Saksamaal aga oleme selles suhtes palju kehvemas olukorras, sest ei tunne kohalikku keelt. Antud juhul takistaks see punkt meil oma õigusi kaitsta juhul kui autol hiljem ilmnevad varjatud defektid.

- Metsamaa, Põllumaa ost | Müüme Metsamaad ja Põllumaad.

. Loomulikult suurendab see kõik auto soetuskulusid, kuid teiselt poolt – mida kallima auto te soetate, seda suuremad võivad olla remondikulud, mis võivad hiljem tuleneda auto halvast seisukorrast ja peidetud vigadest. Kirjutavad näiteks lepingusse sisse meie jaoks ebasoodsaid tingimusi, näiteks seda, et olete ettevõtja ja ostate auto müügi eesmärgil, seetõttu teie suhtes garantii ei kehti. Tuleb ette ka selliseid lepingupunkte, milles on näidatud, et müügihetkel puudusid autol defektid või ka ostja oli teadlik kõigist olemasolevatest vigadest. Nii näiteks, soetades auto mõnelt automüügiplatsilt, võime – nagu seda võib juhtuda ka Eestis – langeda ebaausa müüja ohvriks. Seda kõike arvesse võttes peaks Saksamaal autot ostes tegema seda koos saksa keelt oskava inimesega. Petturid kasutavad seda asjaolu järgmiselt. Ostatakse sisse suures koguses kasutatud defektseid elektroonikaseadmeid.

E-Autoline |

.

Kuidas osta autot Saksamaal? - autoDNA Blog

.

Kohalikku keelt mitte osates on meid kerge petta ja sakslased võivad eeltoodud fraaside asemel lepingusse sisse kirjutada ka muid tingimusi, mis sisuliselt tähendavad sedasama. Laen 150 €, sms laen maksehäirega. Kuidas leida siin miskit marginaali jne.. Kasutatud kaupa tellitakse USAst, kuidas sellises olukorras erikorda kasutada. Poleks paha võtta kaasa ka mõni automehaanik, kes vaataks teie auto kohapeal üle. Juhul kui sellist inimest autoostureisile kaasa võtta ei saa, ei peaks te koonerdama ja oleks soovitatav ostetavat transpordivahendit kontrollida tehnoülevaatuse jaamas Saksamaal.

-

. Ostame eraisikute laenusid kiirlaenud 4500 eur. See arvepidamine muutub ikka kohutavalt keeruliseks minu arust. Ostame eraisikute laenusid kiirlaenud 4500 eur

Märkused