Palgatöö ei tagagi kindla sissetuleku?

Kui oled aga oma kodupesast välja lennanud, võid avastada, et tegelik elu on hoopis teistsugune ja see “hea töö” ei pruugi olla sugugi nii hea kui tundub.Enamus eestlasi valivad kindla palgatöö mõttega, et see tagab neile kindla igakuise stabiilse sissetuleku. Ka riiklikus ettevõttes töötades on võimalik, et riigieelarvet kärbitakse ning seetõttu koondatakse asutusest inimesi. Paremad laenu firmad.

Laenud Tartus sularahas; kiirlaenud sularahas -

. Kui sa ei soovi enda õlule ettevõtte rajamist ja juhtimist, siis on hea variant alustada vabakutselisena. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. Isegi, kui sa oled töökas ja su töökvaliteet on kõrge, ei saa keegi garanteerida, et neil on sulle igavesest ajast igavesti võimalik tööd pakkuda. Karjääriteed valides ei tule tavaliselt pähegi valida mõni muu variant peale mõnda ettevõttesse tööle minemist. See on eriti tavapärane just riiklikes asutustes töötades, sest vaevalt ju riigiasutus pankrotti läheb! Kindel palgatöö on aga kahjuks kaugel turvalisusest ja stabiilsusest ning seda ühel olulisel põhjusel: sa ei kontrolli seda sissetulekut. Tee kas või interneti vahendusel kiire otsing, et näha teisi tooteid ja hinnaklasse, loe tagasisidet ja leia võimalikult palju informatsiooni, mis aitaks sul teha parema otsuse. Palgatöö ei tagagi kindla sissetuleku.

Palgatöö ei tagagi kindla sissetuleku? -

. On ju meile lapsest saati räägitud, kuidas tuleb leida “hea töö” ning selle saamiseks omandada kõrge hariduskraad.

Kiirlaenud Internetist -

. Kui sul on rohkem oskuseid, siis võid saada ka kõrgemapalgalise ametikoha ja tunda end üsna turvaliselt. Seda saad sa teha ka põhitöö kõrvalt ning kasvatada oma kliendibaasi seni, kuni sa tead, et sa ei sõltu enam palgatööst.Milline su valik ka ei oleks, ürita mõelda pikas perspektiivis. Tutvu tingimustega ja pea nõu asjatundjaga. Seonduvad postitused: Kiirlaenud kergelt; laenud Tartus sularahas; Laenud Tartus sularahas; vaikelaenud; Laenud Tartus sularahas; põhja laenu ja hoiuühistu. Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja. Sa lood ise need olud ning kui sa ei ole rahul ja soovid tõeliselt kindlat tulevikku, siis võta oma sissetuleku üle kontroll ning teeni seda ise, selle asemel, et lasta rahal end kontrollida. Sobiv koht laenu võtmiseks joomine on hea tuju laenamine. Seni, kuni sina ei kontrolli seda, kuskohast tuleb sissetulek, ei ole sa kunagi turvaliselt.Arusaadavalt on palgatöö kõige lihtsam väljapääs – kandideerid kuulutusele ja ehk mõnega lähebki hästi. Palgatöö ei tagagi kindla sissetuleku.

Märkused