Pange tähele!

Kui sa ikkagi orgasmi ei saa, siis ei tähenda see seda, et seks ei peaks olema sulle kuidagi mõnupakkuv.

Naised, pange tähele! Kui mees käitub nii, siis ei ole ta.

. Paljud mehed defineerivad end läbi seksi ja kui nad suudavad naise viia orgasmini, siis on nad kindlapeale head voodipartnerid. Pangad.eestis nimekirja. Naudi seksi, mängige teineteisega ja pühenduge protsessile ja teineteisele. Ja räägi mehele, kuidas sa sooviksid, et edaspidi oleks. Copyright © Ekspress Meedia AS. Hea lugeja, leidsime Sinu arvutist pahavara Kontrolli oma veebilehitseja lisasid või pöördu abi saamiseks IT-spetsialisti poole.

Mehed, pange tähele! Naiste sõnul on need 10 levinumat.

. Ent kui sa jätad mulje, et oled saanud partneri silituste ja tegevuse tulemusel orgasmi, siis ta teeb täpselt samu liigutusi ka järgmine kord, sest see ju “töötas” sinu peal edukalt. Peamine põhjus siiski, miks naised orgasmi teesklevad, peitub soovis mitte haavata mehe ego..

Räägi sellest neutraalsel ja meeldival moel, mina-vormis, et sa sooviksid kogeda rohkem orgasme, mis on sügavamad ja paremad. Kui mees päriselt soovib, et sul oleks temaga mõnus, siis ta on nõus katsetama igasuguseid asju. Pange tähele. Naistel on ka soov näidata end partneri silmis ägeda ja seksuaalse olendina - arvatakse, et kui naine saab mehe silmis selle kohta tõestust, võib ta orgasmini päriselus kergemini jõuda. Ammugi ei saa ta katsetada sinu peal uusi võtteid.Kui naine teeskleb orgasmi, siis toidab ta ka arusaama, et naise seksuaalne rahuldatus on vähem oluline kui mehe oma. Samas kui sa pidevalt teeskled orgasmi, jääb mehele täiesti vale mulje, et sa jõuad temaga orgasmini iga jumala kord. Haara sellesse jutuajamisse ka oma võimalikud seksfantaasiad ja muud mõtted, kuidas voodis oma olemist ergutada. Laenusumma tagasimaksmisega viivitamine võib tuua kaasa lisanduvad viivised, võlateatekirjade kulu ja hiljem ka kohtukulud, mistõttu võib väike kiire laen muutuda suureks finantskohustuseks. Enim levinud vead, mida tehakse auto ostul. Nii et mõnes mõttes teed omale hoopis karuteene - niiviisi jätkates ei saa su partner kunagi teada, mida ta peaks selle asemel või teisiti tegema, et sa jõuaksid orgasmini. Ent ometi on sellise käitumise tuumaks vale ja teesklus. Loomulikult on kordi, kui sa palud oma partneril lihtsalt lamada ja nautida, ilma et sa ise kuskile jõuaksid

Märkused