Sihtlaen.ee

Esimese sissemakse suuruse saab protsentides ise valida, sama kehtib ka liisinguperioodi pikkuse kohta, mis tuleb väljendada liisingutaotluses numbriliselt. Taotlemiseks on vajalik ID-kaart, Mobiil ID, Krediidipanga- või Swedbank’i internetipanga olemasolu. Regulaarsete tuludena lähevad arvesse lähevad töötasud, ettevõtlustulud, teenusetulud, üüri- ja renditulud, preemiad, peretoetused, alimendid, stipendiumid, pensionid ja eripensionid. Kaks eri liiki – kasutusrent ja kapitalirent. Kinnisvara ostmisel tuleb ära märkida ostetava kinnisvara hind ning omafinantseeringu suurus. Osta auto, töömasinad, seadmed või isegi kinnisvara kapitalirendi või kasutusrendi liisingulepinguga. Autoliising – Liising auto ostuks eraisikule. – Liising ettevõttele varade soetamiseks. Palk laen.

Avaleht | Coop Pank

.

Sihtlaen: Cofi ja Krediidipanga uus laenuportaal

. Ilma pangakonto väljavõtteta ja töökohata või muu regulaarse sissetulekuta Krediidipangast finantseeringut ei saa. See tähendab, et inimene saab kulutada rohkem raha kui tal tegelikult olemas on, pole vaja enam kuu lõpus pingsalt järgmist palgapäeva oodata, sest krediit on alati olemas. Konto väljavõtte esitamise nõue – Kõigi eeltoodud laenude saamise eelduseks on, et klient on maksejõuline ning tõestab pangale regulaarse sissetuleku olemasolu – seda saab teha esitades pangale viimase kuue kuu konto väljavõtte. Laenutaotlust esitades saab klient valida soovitud summa, tagasimakse kuupäeva, perioodi, igakuise kuumakse ja märkida ära oma isikliku pangakonto numbri, kuhu laekub laenatud raha. Paindlik valik ei jäta klienti tagasimaksetega kunagi hiljaks. Krediidipanga laenud korteriühistule:Korteriühistulaen – laen korteriühistule elamu renoveerimiseks. Maksehäireregister ja laenu saamine laenuintressi alammäär. – Pangagarantii ettevõttele partnerlepingutega kaasnevate riskide langetamiseks. Krediitkaart – Krediitkaardi omamine annab samuti võimaluse kasutada krediiti suuremate väljaminekute finantseerimiseks, kuid krediitkaardil on ka palju teisi kasulikke omadusi. Ära tuleb märkida ka varasemad õpingud ning õppelaenu võtmise kordade arv ning millal õpingud lõpetati. Kinnisvara tagatisel on võimalik laenata veel ka kinnisvara soetamiseks, ettevõtluse finantseerimiseks või teiste äritegevusega seotud kulude rahastamiseks. – Laen ettevõtluskuludeks.Määratud maksega krediitkaart – Krediitkaart esinduskulude tasumiseks. Krediidipank Finants AS tegi Internetis laenu taotlemise imelihtsaks ning mugavaks. – Õppelaenud on riigi poolt tagatud laenud hariduse omandamiseks. Kapitalirendi juhul saab sinust liisinguperioodi lõpus sõiduki omanik.

Eesti Krediidipank - Kuressaare - 453 1691

. Taotlemiseks on vaja täita vaid lühike taotlusvorm Krediidipanga kontoris või kodulehel . Koos krediidilepinguga tuleb ka vabatahtlik kindlustuspakkumine. Pank võib küsida infot ka laenu- või liisingutaotleja tööandja ning töökoha kohta. Krediidipanga laenud juriidilisele isikule:Arvelduskrediit – Lühiajaline laen käibevahenditeks.Käibekapitalilaen – käibekapitali finantseerimine.Investeerimislaen – Pikaajaline laen ettevõttele põhivarade ostuks. Siia hulka kuuluvad kulutused hoone energiasäästlikkuse kasvule, turvataseme tõstmisele ning muud elukvaliteeti mõjutavad ehitus ja heakorratööde kulud. Krediidipank tõi turule soodsad tarbimislaenud eraisikule eesmärgiga pakkuda maksejõulisele ning eeskujulikule kliendile mõistlikku pikemaajalist madala intressiga laenu mugavalt ning ilma pangakontoris seiklemata. Eluasemelaen ja Laen kinnisvara tagatisel – Eluasemelaen on laen eluaseme ostmiseks, ehitamiseks või renoveerimiseks. Sihtlaen.ee.

Liisingu tagasimakse kuupäevadest on võimalik valida iga kuu viies, kümnes, viieteistkümnes või kahekümnes päev. Internetis hotellide broneerimisel ja lennupiletite ostmisel on krediitkaart kasutamine vältimatu. Kasutusrendi juhul tagastad sõiduki liisinguperioodi lõpus liisingufirmale või pikendad lepingut uue või sama sõiduki kasutamiseks tulevikus

Märkused