SUUR LOOS võida 48″ teler või €50 Sportlandi kinkekaart

. Kiir laenud postkontorisse kust kõige lihtsamini laenu saad. Miks võidakse mulle keelduda laenu andmast?.

Pilt Archives • Soodnelaen

. Võitjate nimed avaldatakse Raadio HIT FM’i Facebooki lehel aadressil https://www.facebook.com/raadiohitfm  ja kodulehel www.hitfm.ee. Võidu kättesaamises lepitakse võitjaga kokku esimesel võimalusel või hiljemalt kampaaniaperioodi lõpus. Kampaania läbiviimise kord on kehtestatud Korraldaja poolt järgnevates reeglites. Laen on mõeldud ajutiste finantsvoogude katteks või investeeringuna. Vaheauhinda on osavõtjal võimalik võita üks kord. Korraldab Raadio HIT FM OÜ reg. Korraldajal on õigus kontrollida kampaania auhinnavõitja poolt Korraldajale esitatud andmete õigsust.

Kampaanias osalemisega annab osaleja nõusoleku kasutada tema emailiaadressi, telefoninumbrit ja nime Raadio HIT FM OÜ ja Miterassa OÜ turunduskampaaniates. Kampaanias ei või osaleda Raadio HIT FM OÜ ning Kampaania korraldamisega seotud agentuuride ja ettevõtete töötajad ja nende perekonnaliikmed. Korraldaja võtab endale vastutuse Kampaania auhinnaga seotud seadusjärgsete maksude tasumise eest. Kampaania käigus Kampaanias osalejate poolt võidetud auhindu ei asendata võitja nõudmisel teist liiki auhinnaga ega hüvitata auhinna võitjale auhinna maksumust rahas, välja arvatud juhul, kui auhind asendatakse teise samaväärse auhinnaga Korraldaja otsusel. Auhinna võitnud isik peab auhinna võitmisel telefonile vastama. Pakkumise jooksul saad osaleda ka teistel turniiridel. Tee seda ausalt ja ütle julgelt välja, mida millestki/kellesti arvad – iga arvamus loeb! Küsimustiku saad täita ühe korra. Live edetabel on turniiri ajal nähtav mängu paremal küljel. Kampaanias osalemiseks tuleb külastada veebilehte www.hitfm.ee ning täita küsitlusvorm, sisestada oma kontaktandmed ja nõustuda mängu reeglitega.

MyHits - Võida jäätist! | Facebook

. Eesmärgiks on teha raadio otse-eetris võitjaga väike intervjuu. Rahalised auhinnad kantakse võitjate kontodele koheselt pärast turniiri lõppu. Kõik Kampaaniast tulenevad vaidlused lahendatakse vastavalt Eesti Vabariigi seadustele. Telefonile mittevastamisel loositakse kampaaniast osavõtjate vahel koheselt välja järgmine võitja seni, kuni võitnud isik telefonile vastab. UNIBET’I LEHELE REEGLID JA TINGIMUSED Pakkumisele pole vaja eraldi registreeruda. Lõplikud tulemused kuvatakse Turniiride lehele. Auhinnad makstakse võitjatele välja koheselt pärast iga turniiri lõppu. SUUR LOOS võida 48″ teler või €50 Sportlandi kinkekaart. Kampaanias osaleja andmed on käesolevatele reeglitele mittevastavad ja auhindade kättesaamiseks kehtetud juhul, kui need on omandatud ebaausal teel või kui need on võltsitud, kopeeritud, moonutatud või ükskõik millisel viisil muudetud. Parimad viisid, kuidas teenida veidi lisaraha. Unibetil on õigus igal hetkel teha pakkumisel muudatusi või see tühistada

Märkused