Tahad osta sõiduki Auto24 kaudu? Auto24 laen võib aidata

Siin on mõned punktid, mida võiksid kindlasti kontrollida tehnilise poole mõttes.Kontrolli autot margiesinduses või vii tehnoülevaatuse punktiEnamus ostjaid teevad vea selle osas, et ei vaevu autot korralikult kontrollima.

Tegemist on ühe kõige kiirema võimalusega, kuidas näha auto kohta erinevaid detaile, alates üldinfost kuni kasutamise ajalooni.Maanteeameti sõiduki taustakontroll on põhjalikum, kui sisestad nii numbrimärgi kui ka VIN-koodi. See ei ole viimane sellelaadne auto maailmas.Kui sa ei tunne autosid väga hästi, võta kaasa sõber, kes on rohkem “sina peal” autodega ja saab autot kontrollida korralikult. Kui sisestad ka numbrimärgi, siis kontrollitakse, et numbrimärk ja VIN-kood klapiksid, seega on ka andmed täpsemad.PS: Kui VIN-kood ei ole kuulutuses kirjas ja müüja ei soostu seda ka küsimise peale andma, peaks see olema selge ohumärk. Tahad osta sõiduki Auto24 kaudu? Auto24 laen võib aidata. Proovisõit peaks olema pikk ning kui müüja ei ole sellega nõus, on midagi mäda.Kuulata, kas auto teeb vilisevat, susisevat või muud ebaloomulikku häält ning katseta erinevaid manöövreid proovisõidu ajal. Kui visuaalselt ja “katsudes” tundus kõik hästi, siis mootori hääled ja masina sujumine teel võivad viidata uutele asjaoludele, mida sa muidu ei oleks märganud.Ära osta kasutatud autot MITTE KUNAGI ilma proovisõitu tegemata.. Tahad osta sõiduki Auto24 kaudu? Auto24 laen võib aidata. Enamasti tegutsevad kuulutuseportaalides eraisikud, mis tähendab, et probleemide korral ei saa aidata ka Tarbijakaitseamet. Testi ka pidureid väga põhjalikult – tavaliselt on pidurid kasutatud autode kõige nõrgemad lülid.

- Foorum » Sõiduki ostu finantseerimine » Auto.

. Sisesta lihtsalt sõiduki numbrimärk või VIN-kood ning sulle kuvatakse, kas ja millistes õnnetustes on auto osalenud. On selge, et kasutatud autode läbisõit on suurem, tihti on need toodud välismaalt jne. Kui sind üritatakse kiirustada ostu tegemisel, ei ole asi õige. Vältimaks, et sul tõmmatakse nahk üle kõrvade, kontrolli auto turuhinda. Sularahaga tehtud tehingut on palju raskem hiljem tõestada.Ostu-müügilepingus tuleks fikseerida kõik oluline, sealhulgas lisavarustus ja auto seisukord. Normaalse taustaga masinat ei varja ükski müüja.Sõiduki tehniline ülevaatamineNiisiis, kontrollisid, et hind on mõistlik, liikluskahjude ajalugu on okei ja Maanteeametis on sõiduki taust puhas. Näiteks: auto müüja võib väita, et sõiduk ei ole kunagi plekimõlkimises osalenud, ent tegelikkus võib olla hoopis teistsugune.Õnneks on võimalik näha sõiduki liikluskahjude minevikku. Nii ei pea sa paari kuu pärast tasuma üüratuid remondiarveid ega hankima juba uut autot!Autori kohta Viktoria Krusenvald Financer.com Eesti toimetaja.

Ostuabi - Kasulik teada -

. Või veel hullem – seab su elu ohtu. Esimene variant on eriti kuulikindel, kuna margiesindus teab margile iseloomulikke vigu ja oskab seega teha eriti spetsiifilise kontrolli.Margiesindusse ei pruugi aga alati pääseda, seega on soodsam variant minna tehnoülevaatuse punkti. Laenu andmise põhiseadus, jekaterina orlova smsraha. Kui sisestad üksnes numbrimärgi, näed sõiduki põhiandmeid, VIN-koodiga näed ka kasutusajalugu.

- Foorum » Ostuabi » Vanad V8d ja ülalpidamsikulud

. Kui auto müüjal on midagi selle vastu, et sa soovid näha hooldusraamatut, küsid palju küsimusi, tahad teha pikema proovisõidu või tahad viia auto tehnoülevaatuse kontrolli, näitab see, et müüja ei ole päris aus.

- uued ja kasutatud sõidukid

. Kontrolli pigem põhjalikumalt ja ole kindel, et ostad hea auto. See aga ei tähenda, et sa peaksid selle hinnaga pimesi nõustuma.Mõned müüjad üritavad auto väärtust kunstlikult tõsta ja rohkem raha teenida müügi pealt, sätestades hinnaks midagi keskmisest turuhinnast tohutult kõrgemat. Hoian finantsteemadel kätt pulsil ning jagan oma teadmisi ka sinuga, et sa saaksid saavutada parema rahalise olukorra ja teha parimaid otsuseid. Usalda ametlikke arveid ja margiesinduses olevat infot eelnevate hoolduste kohta.Kui kahtled, ära osta – nii lihtne see ongi. Kui müüja tunneb, et ostja tunneb autosid hästi, ehmutakse tihti ära ja igasugused “petuskeemid” kaovad peast ära.Pea meeles, et sa ei tohiks häbeneda soovi autot korralikult kontrollida

Märkused