Tartu hoiu laenu ühistu

Tartu Hoiu Laenuühistu -

. On hea teada, et me oleme SA Hoiu-Laenuühistute Hoiuste Tagamise Fondi liige. Selleks tuleb Raha HLÜ veebilehe kaudu astuda liikmeks ja sõlmida leping ning kanda soovitav hoiusesumma selleks ettenähtud arvelduskontole. Sisseastumismaks ja osamaks tuleb kanda enne laenu väljastamist pangaülekandega Tartu Hoiu-laenuühistu arveldusarvele.  Täida avaldus ja astu Ühistu liikmeks! on liikme omand, mis annab laenuvõtjale Tartu Hoiu-laenuühistu kaasomaniku staatuse. Tartu hoiu laenu ühistu. Laen palgatõendita – reaa€us või müüt?. Kui tehtud valikud vastavad Teie soovidele saate esitada avalduse, milleks tuleb vajutada "Esita avaldus". Võimalusel esitada andmed tagatiste kohta. Kambja Hoiu-laenuühistus hoiustamisel on intress suurem kui pangahoiustel.

Eesti Hoiu-laenuühistute Liit - Tutvu hoiu-laenuühistutega.

. Vali parim 6000 euro väärtuses kiirlaen 6 kuuks.

| Hoiused | Laenud | Hoiu-laenuühistu.

. Kuidas kooliaasta alguse kulutustega toime tulla?. Hoius on kõige lihtsam viis raha säästmiseks ja kogumiseks. Täitke tarbimislaenu avaldus. Tartu hoiu laenu ühistu.

Tartu hoiu laenu ühistu » ID kaardi tuvastamisega laenud

. Laen tuleb tagastada igakuiste maksetega. Tasuta laenud. Hoiustajale annab kindlustunde teadmine, et Kambja Hoiu-laenuühistu laenab raha välja ainult oma maksejõulistele liikmetele

Märkused