Ühisrahastusportaal MoneyZen: inimlikud laenud ja refinantseerimine

Äärmiselt tänuväärne oli ka likviidne järelturg, kuna lihtsalt laene ei tule piisavalt peale. Mintoses võivad jääda mingite laenude intressid kuskile veel pikaks ajaks tiksuma. Ka see süsteem, et saad kohe järelturul müües oma intressid kätte, on äärmiselt kasulik sellist exitit tehes. Jaanuari edasine plaan on järk-järgult see Twino raha vähemalt mingis mahus Mintosesse suunata.

ühisrahastusportaal – Lehekülg 2 -

. Mini krediti geko krediit. Saame näha, kas reaalselt ka lõpuks mõni laen hapuks läheb. Minule tegelikult Twino meeldib oma lihtsuse tõttu.

SMS laen kätte sularahas ID kaardi lugeja abil võetatavad laenud. See kõik on puhas kuulujutt, aga no minu karikas sellega lõpuks sai täis. Laen internetist ID kaardiga, pangalaen ja puhkusetasu. Nüüd on siis see tehtud ja võimalus ajalooürikute tarbeks juhtunu kirjasõnas talletada. Tempo ja summa sõltub peamiselt sellest, kuidas Mintoses uusi Mogo laene peale tuleb ning mis intressiga neid pakutakse. Kuna Mintoses on hakanud ka Mogo laenude intress taas kerima nendele tasemetele, kus ma hea meelega seal sees olen, siis oli Twinost lahkumine sellevõrra lihtsam. Ehk siis tegemist oli meie jaoks väga õnnestunud investeeringuga. Igatahes EstateGurus olen hetkel võtnud suunaks aeglase exiti ning Crowdestate’is hoian all “hold” nuppu ja kaalun variante. EstateGurus on hetkel üsna tõehetk saabumas, kuna päris mitmed projektid on võlas ning tundub, et ka üsna keerulises seisus.

Üks ühisrahastusportaal portfellis vähem ehk kuidas ma.

. Nüüd on meie portfelli jäänud veel kolm ühisrahastusportaali, lisaks Mintosele ka kinnisvarasuunal tegutsevad EstateGuru ja Crowdestate. Hea lugeja, kui Sulle läheb minu blogi korda ning Sa soovid alustada investeerimist ühisrahastuses ning saada isegi väikest liitumisboonust, siis registreeri ennast nende linkide kaudu: Mintos, Crowdestate ja Estateguru.

Jälle uus ühisrahastusportaal? – Rahapuu portfell

. Kusjuures tundub, et firma alt investeerides oli see meie esimene ühisrahastusportaal. Detsembris sai lõpuks tehtud otsus, et kui aastavahetus läbi, siis võtame Twinost kõik raha välja, kuna endiselt ei suuda ettevõte oma vanu majandusaruandeid esitada. Mul siiani lolli peaga tehtud GEL-i konto jäänukid, mis mingil põhjusel ammu pärast exitit laekusid, istuvad platvormil ja risustavad üldpilti. Kuskil Facebookis keegi teadis rääkida, et kuskil Läti registris olevat võimalik väikese tasu eest seda alla laadida, kuid numbrid pidid olema nii kehvad, et pole ime, et seda ei taheta avalikult näidata. Tundus, et aktiivsematest väikeinvestoritest on enamus Twino juba ammu hüljanud ja paljud küsisid ka minult kommentaarides korduvalt, miks ma sealt välja ei tule. Olemasolevate kohustuste refinantseerimine toimetuleku laen. Ühisrahastusportaal MoneyZen: inimlikud laenud ja refinantseerimine

Märkused