Väikesed asjad, mis raiskavad igapäevaselt su raha

See ütleb, et naine armastab mind. Loo inspiratsioonipuu Kui sa tavaliselt unistad asjadest või parimal juhul paned kirja oma unistused, siis inspiratsioonipuu on sinu unistuste visualiseerimine.

Kanna endaga kaasas “õnne objekti”, näiteks mõni lõbus foto pere, sõpradega või väike meene, mis meenutab sulle õnnelikke hetki. Tee endale tänutähe karp ning jaga seda kellegagi Mõtle inimestele, kellele sa oled olnud elu jooksul tänulik. Kirjuta vana hea postikiri ning saada see sõbrale Otsi sahtlist paber ja pastakas ning kirjuta üks armas kiri oma sõbrale või kallimale ja pane see tiguposti. Väikesed asjad, mis raiskavad igapäevaselt su raha. Tunneta traditsioonide erinevust ning tunne rõõmu enda traditsioonidest. Leia enda jaoks kvaliteetaega Võta endale aega! Kui oled rampväsinud, ületöötanud või pingetest tulvil, siis ütle endale “AITAB” ning leia endale kvaliteetaega. Ilmselt üllatuvad sellise ootamatu “tekstisõnumi” üle tänapäeval kõik. Mõtle, et annad oma armastuse ja tänulikkuse panuse selles väikeses maailmas.. Söö “rahuldust pakkuvaid toite” – apelsinid, mangod, midagi vaniljemaitselist või väike killuke tumedat shokolaadi. Väikesed asjad on need, mis sind õnnelikuks teevad Istu rahulikult ning hinga sisse meeliülendavaid aroome nagu jasmiin, vanilje, apelsin või kurereha. Kui sul on uus aluspesuMees ei pruugi teada peast iga riietuseset su kapis, aga sinu pesu teab ta küll. Kui sa lõikad oma juuksed mahaSee on vana nali, et mehed ei saa kunagi aru, kui naised on oma juustega midagi teinud. Iga inimese kohta pane karpi üks münt ning ütle endale valjusti, mille eest sa oled tänulik. Proovi ja katseta erinevaid rahvustoite erinevatest kultuuridest.

Väikesed asjad, mis tugevdavad suhet -

. Tänutäheks kõige eest! Hasidici juuditraditsioon ütleb: “Iga kord kui sa kedagi aitad, sünnib üks ingel”. Kui sul pole rinnahoidjat seljasMe ei pea seda isegi otseselt nägema. Tee seda rahulikult ja tunneta nauditavat hetke. Kui oled karbi täitnud, siis võta see karp ning anneta kogu raha heategevusele või inimesele, kes on selle ära teeninud. Tee vahetuspidu oma sõpradega Otsi välja oma vanad ehted, kingad, aksessuaarid ja riided. Meenuta ja analüüsi möödunud aastat Kuigi paljud annavad uueks aastaks lubadusi ja mõtlevad, milliseid eesmärke seada, võta hoopiski kätte ja meenuta, mida sa möödunud aastal saavutasid, mida õppisid ja mis su ellu tuli.

Kamille Saabre maalib väikesed asjad suureks | Linnaleht

. Ja siis hinga! Tee väike uinak, kuula muusikat, jaluta pargis või suhtle vahetult mõne sõbraga. See pilk, millega sa mind vaatad, kui ma teen midagi, mis on sinu arust armasSee pilk pole lihtsalt heakskiit, vaid mehe jaoks on sellel ka sõnum. Ole selle kõige eest tänulik, sest iga asi viib elus  millegi järgmiseni. Näiteks, olen tänulik oma sõbrannale Marile, kes julgustab mind alati riske võtma. Laenud ilma isiku tuvastamada. Vali sealt välja asjad, mida sa pole ammu kandnud ja ilmselt ei kanna ka edaspidi. Proovi koššer toitu, prantslaste Bûche de Noëli, vürstikat kuuma shokolaadi Peruu päraselt. Rituaalid on suurepärane võimalus tuua mängulisust ja tänulikkust oma ellu

Märkused