Võlgu jäämise etapid

Hetkel on hagi kohtule esitatud ning üüriliselt maksmata jäetud summad välja nõutud. Veel kord: kui laps sündinud, informeeri kohtutäiturit, mida saad ja kui palju ja mis kuupäeval.[/tsitaat] Mina olen just selles olukorras, kus üüriline jäi võlgu, ühistu maksegraafikuga nõus polnud ja lõpuks kohtutäitur arestis mu konto. Kiirlaunud soomes. Kirjutasin siis kohtutäiturile, et soovin sellest avaldusest koopiat, mille alusel ühistu nõuab mu vanemahüvitise kallale minemist, sest seaduses on kirjas, et sissenõudja avalduse alusel. Võlgu jäämise etapid. Kahe nädala jooksul ei ole ma ei koopiat ega vastust saanud.

Ma maksin muide elektri eest ise selle kuue kuu võla.

Vilve Asmer -

. Laen ilma tuvastamiseta. Veel kord: kui laps sündinud, informeeri kohtutäiturit, mida saad ja kui palju ja mis kuupäeval.

UAB IMP Balticust tellides tasub olla tähelepanelik - Tarbija

. [/tsitaat]Arusaamatu! Sa saad üüritulu, aga ei ole võimeline nii palju sääste endale tagavaraks tekitama, et üürniku võimaliku võlgu jäämise puhul, saaksid ära maksta ühistule kom.maksed. Andsin teada täiturile, et hakkan saama vanemahüvitist ja muud laekumist minu kontole ei ole. Peres juhtus mehega õnnetus ja kogu pere elatamine ning majandmaine jäi minu õlule. Ja ühtlasi ka selgitust, miks lubadusest kinni ei peetud, et vanemahüvitise kallale ei minda, kui vabatahtlikult asun likvideerima üürilise võlga. Täitur lubas sellega arvestada, et kolme lapsega üksikema ja et kui vabatahtlikult midagi hakkan maksma, siis ta vanemahüvitise kallale ei lähe. Samuti võiks proovida pensioniametlile teatada, et ei ole järginud kõiki nõudeid vh sisse nõudmiseks. Alamapalk peab Teile kätte jääma juhul, kui tegemist ei ole elatise nõude tasumisega. Ja sellest vestlusest poolteist nädalat hiljem sain Pensioniametilt kirja, kus kohtutäituri nõudmisel hakatakse minu vanemahüvitisest kinni pidama see ja see summa.

Pullerits: Kas konkurentidel on veel lootust, et tulen.

. Laenuportaal Bondora: laenud ja investeerimine inimeselt inimesele 22. Ja puuküürilise välja saamine korterist võttis kuid aega. Laebud ööpevaringselt. Sest ma ei andnud üürile korterit lihtsalt kasu saamise eesmärgil, vaid et tühjana seisev korter ei tekitaks raskes olukorras perele lisakulutusi pangalaenu tagasimaksete näol. Minul isiklikult ei olnud mingit üüritulu otseselt.

Märkused