YesCredit kiirlaen

Partnerprogrammiga liitumine on tasuta ning võimaldab kasutada kõiki yescredit poolt väljatöötatud reklaammaterjale. Iga kliendi pealt, kes teie veebilehe lingi kaudu otsustab laenu võtta saate tasutud. Laenutoodetest on saadaval nii kiirlaen kui tarbimislaen, mis on mõeldud väiksemate ostude finantseerimiseks.

Kulla laen; YesCredit kiirlaen -

. Kui pole soovi ise laenuteenuseid tarbida saab liituda partnerprogrammiga, mis seisneb yescredit.ee lingi kaasamisest enda veebilehele, blogisse või uudiskirja. Öelge “Yes“ lisarahale, ilma ise reaalselt laenu võtmata. YesCredit kiirlaen. YesCredit kiirlaen.

Krediidikonto – krediitkaardi virtuaalne asendaja |

. Isikutuvastus on võimalik läbida ka kodust lahkumata  kasutades selleks mobiili ID või ID-kaarti, kui sellist võimalust pole tuleb pöörduda lähimasse Eesti Posti esindusse. Kui uued kliendid saavad laenu taotleda vaid interneti teel, siis püsiklientidel on võimalik seda teha ka sms-ga. YesCedit pakub paindlikke ning soodsaid tagatiseta kiirlaene. Laenulepingu sõlmimiseks interneti kaudu on kliendil vajalik kehtiva ID-kaardi või mobiil-ID olemasolu. Laenutaotluse täitmine on lihtne ning kiire protsess, seda saab teha yescredit.ee kodulehel. Mida rohkem on tähekesi, seda kiiremini ja suurema tõenäosusega laen väljastatakse.

Laen koheselt; YesCredit kiirlaen -

.

Märkused